Як піклуватися про дитячому одязі


Піклуючись про наших дітей, ми завжди намагаємося вибирати такі речі, які не зашкодять їм, адже саме одязі слід приділяти особливу увагу.

1.


Завжди звертайте увагу на розмір одягу і на етикетку. Етикетки на одязі дуже важливі: на них Ви можете знайти всю необхідну інформацію про розмір речі, щоб бути впевненим, що річ підійде, а не буде занадто великою, щоб раптом дитина не зачепився за щось. Наприклад, якщо штанці занадто великі, то дитина може посковзнутися.

2.


Завжди дивіться на інформацію про небезпеку загоряння одягу. Деякі матеріали легко спалахують, тому з ними потрібно бути обережними.

3.

При пранні дитячого одягу ніколи не використовуйте пом'якшувач для тканини, тому що він прибирає вогнезахисний склад з одягу.

4.

Обирайте зручне піжаму, щоб дитина не задихнувся і не заплутався в ній.
{LikeAndRead}

5.

Моя порада: з самого народження і до двох років одяг дитини потрібно прати в порошку без барвників. То менше ймовірності викликати алергічну реакцію.

6.

Пам'ятайте, що сушити дитячий одяг в сушильних машинах потрібно при невисокій температурі, так як матеріал, з якого зроблена дитячий одяг, дуже м'який і може легко згоріти.{/LikeAndRead}