Як замінити термостат


Програмовані термостати допоможуть вам заощадити гроші.

Якщо дроти у вашому термостаті перемішані в безладді, ви можете вирішити, що ваших знань недостатньо для того, щоб встановити новий термостат. Однак нові термостати приходять з докладною інструкцією, яка проведе вас через весь процес установки. Підключити новий термостат можна самостійно, і наша покрокова інструкція допоможе вам зробити це.

1.


Виберіть новий термостат. Порівняти характеристики термостатів можна в Інтернеті. Документацію на термостат бажано знайти до покупки, щоб переконатися, що термостат підходить вам за своїми характеристиками.

2.


Вимкніть напругу перед початком роботи з термостатом. Деякі пристрої мають окремі вимикачі, розташовані поблизу; якщо такого вимикача немає, потрібно вимкнути його в головному розподільчому щитку.

3.

Зніміть передню панель термостата. Всередині має бути кілька проводів виходять з стіни і йдуть до роз'ємів на термостаті. Роз'єми повинні бути позначені літерами. Запишіть колір кожного проводу та відповідну літеру. Корисно буде зробити креслення, на якому зобразити розташування і кольору проводів і роз'єми.

4.

Від'єднайте дроти від старого термостата. Вам може знадобитися невелика викрутка, щоб ослабити кріплення і витягнути провід. Не дозволяйте проводам провалитися в стіну.
{LikeAndRead}

5.

Зніміть старий термостат. Якщо в ньому є ртутний вимикач, не викидайте його у відро для сміття! Слід зателефонувати до місцевих органів влади для отримання інструкцій з утилізації ртуті.

6.

Пропустіть дроти в отвір у задній кришці нового термостата. За допомогою рівня вирівняйте термостат і олівцем, відзначте місця, де будуть нові кріпильні гвинти.

7.

Дрилем або перфоратором просвердлите отвори в стіні. У коробці з новим термостатом повинні бути дюбеля і кріпильні гвинти, а в керівництві вказаний діаметр отвору.

8.

Вставте дюбелі в отвори. Можливо, вам доведеться забивати їх молотком, але будьте обережні, щоб не пошкодити стіну.

9.

За допомогою викрутки прикріпіть задню кришку термостата до стіни.

10.

Використовуючи ваш креслення, підключіть проводи до нового термостата. Наприклад, якщо жовтий провід раніше був підключений до клеми «Y», підключіть жовтий провід до «Y» на новому термостаті. Там буде якийсь затискач або гвинтик, щоб закріпити провід в роз'ємі.

11.

Якщо букви на роз'ємах старого і нового термостатів не збігаються, зверніться до керівництва на новий термостат. Там повинна бути інструкція з підключення проводів. Наприклад: «Підключіть дроти C, X, або В до клеми С».

12.

Встановіть передню панель термостата.

13.

Увімкніть живлення.

14.

Встановіть температуру.

15.

Якщо ваш термостат програмований, налаштуйте температуру, яка повинна бути, коли вас немає вдома. Для отримання інструкцій з налаштування та програмування термостата, дивіться керівництво.
{/LikeAndRead}