Як позбутися від запахів в мікрохвильовці


Якщо ви в чомусь схожі на мене, то напевно стикалися з деякого роду неприємностями, пов'язаними з микроволновками. Передержали в ній продукти більше покладеного часу, забували дістати або просто готували щось, що має різкий запах? У моєму випадку розплавилася пластикова тара, і з мікрохвильовки повалив дим з дуже неприємним запахом. Я думав, що доведеться викидати нашу фірмову мікрохвильову піч. Але цей приголомшливо простий метод дозволить вам, як дозволив і мені, позбутися будь-яких неприємних запахів, що залишилися в мікрохвильовці. Гарантую!

1.


Нанесіть засіб для чищення на вологу ганчірку і ретельно помийте мікрохвильовку зсередини. Переконайтеся, що відмили весь жир, сліди від бризок і залишки їжі. Зніміть скляний піднос (якщо є) і помийте його, зануривши в теплу мильну воду. Переконайтеся, що добре помили те місце, де стояв піднос, а також вимили все всередині мікрохвильовки. Якщо бруд видалити не повністю, то дуже важко позбутися запаху.

2.


Дайте мікрохвильовці повністю висохнути. Потім помістіть в неї маленьку чашку, наполовину наповнену питною содою. Переконавшись, що ПРИБРАЛИ ЦЮ ФІЛІЖАНКУ ПРИ НАСТУПНОМУ ВИКОРИСТАННІ Мікрохвильова - НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ФІЛІЖАНКУ з содою, ЯКЩО готовий продукт в мікрохвильовці!

3.

Через кожні два дні висипайте стару соду і наповнюйте чашку свіжої. Через тиждень неприємні запахи практично зникнуть. Якщо запахи залишилися, продовжуйте ставити чашку з содою до тих пір, поки запах не зникне.{/LikeAndRead}