Як пдержівать тепло в будинку


Немає нічого гіршого, ніж сидіти в холодній хаті посеред зими і побоюватися включити обігрівач через те, що пізніше вам прийде великий рахунок на комунальні послуги. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як заощадити гроші і зберегти ваш будинок теплим. Незначні на перший погляд речі можуть мати велике значення.

1.


Щільно закрийте всі вікна та двері. Деякі люди люблять спати з відкритим на ніч вікном, таким чином свіже повітря надходить у будинок. Це дозволяє втратити величезну кількість тепла з вашого будинку. Замість цього, тримайте вікна закритими і краще потратьте гроші, купивши очищувач повітря. Рослини також добре справляються із завданням збереження чистого повітря у вашому домі. Також переконайтеся, що вікна і двері щільно закриті. Коли вони щільно закриті, це дозволяє мінімізувати надходження холодного повітря.

2.


Подоткніте рушники під двері і вікна, закривши щілини, там, де може проходити повітря. Старі вікна та двері добре пропускають повітря, з ним йде тепло, особливо через тріщини. Якщо ви проломи, ваш будинок не буде втрачати тепло і вам не доведеться мерзнути на протягах.

3.

Замініть старі вікна на нові теплозберігаючі. Вони не повинні бути обов'язково супердорогими, але вони можуть істотно змінити ситуацію. Сьогодні продається багато теплозберігаючих вікон і також пропонуються знижки на їх встановлення.

4.

Дістаньте комп'ютери, кабельні коробки, ігрові приставки і т.д. з коробок і шаф, щоб тепло, яке вони випромінюють, потрапляло в повітря. Ви повинні закривати ці предмети тільки тоді, коли вони не використовуються, в інших випадках не обмежуйте надходження повітря до них.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви живете в старому будинку, розгляньте можливість установки теплоізоляції. Можливо її вже робили, але повторна теплоізоляція буде краще утримувати тепло вашому будинку і дозволить заощадити гроші на оплаті комунальних рахунків. Вона також буде підтримувати прохолоду в будинку влітку.

6.

Відкрийте штори, щоб сонячне світло проникав усередину. Коли ви це робите, ваш будинок працює за принципом парникового ефекту. Сонячне світло потрапляє у ваш будинок і нагріває його, але тепло не має можливості вийти назад.

7.

Відкрийте духову піч, коли ви закінчите приготування їжі, так тепло буде випущено в повітря. Також, якщо ваша духовка має самостійну програму очищення, чистите її, коли вона повністю охолола, і не робіть цього влітку, коли тепло просто виходить з вікон.

8.

Увімкніть вентилятор, особливо якщо у вас високі стелі. Коли ви включаєте обігрівачі, тепле повітря просто піднімається вгору до стелі. Тепло піднімається і не має ніякого сенсу опалювати приміщення, де ви не збираєтеся перебувати. Переконайтеся, що при включенні вентилятора на нього знизу надходить тепле повітря.

9.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ваш будинок буде тепліше цієї зими.
{/LikeAndRead}