Як купувати кухонну плиту


Перш ніж купувати плиту, прислухайтеся до думки фахівця. Багато людей не вміють вибирати відповідні побутові прилади, вони дивляться не на їх характеристики, а на ціну. Тим часом, важливо не просто зробити вигідну покупку, але і придбати саме те, що потрібно в будинку.

1.


Для початку вирішіть, яка плита вам більше підходить - газова або електрична. На газовій їжа готується швидше, а крім того, їй не потрібно багато часу на нагрів і охолодження. До речі, професійні кухарі воліють газові плити.

2.


Визначтеся з розміром. Найчастіше приблизна ширина як газових, так і електричних плит становить 50, 75 і 100 сантиметрів. У більшості будинків стоять 75-сантиметрові плити.

Крім того, треба врахувати, що плити бувають різних видів: вільно стоять, всувають і вбудовувані.

Вільно стоять можна побачити майже в кожному будинку. У них є задня панель, на якій в більшості випадків можна знайти регулюючі пристрої. Як правило, ширина вільно стоять плит становить 75 сантиметрів, однак зустрічаються й інші розміри: 50, 60, 90 і 100 сантиметрів.

Всувають плити, в основному, такі ж, як і вільно стоять, але задній панелі у них немає. Органи регулювання розташовані або поруч з пальниками на верхній панелі, або на передній панелі плити.

Вбудовувані плити вбудовуються в кухонні поверхню. На відміну від вільно стоять і всувають, у них немає нижнього ящика для зберігання різного начиння. Органи регулювання у вбудовуваних плит розташовані так само, як у всувають.

Всувають і вбудовувані плити зазвичай бувають шириною 75 сантиметрів. Але є й інші розміри.

3.

Виберіть із зазначених вище різновидів ту, що підходить для вашого будинку. Зразки різних видів плит ви можете знайти в інтернеті.

4.

Визначте, для чого вам потрібна нова плита. Що вона повинна робити? Мати функцію самоочищення? Або гриль? Може, вам потрібно більше 4 пальників? Все це потрібно вирішити до походу в магазин. Тоді ви і гроші заощадите, і встановіть у себе в будинку саме те прилад, що стане в нагоді в господарстві.
{/LikeAndRead}