Як купувати посудомийну машину


Навчіться правильному способу вибору посудомийної машини при покупці. Я - фахівець з побутових приладів на пенсії, і мені відомо, що багато людей не мають жодного уявлення про те, як купувати яку б то не було побутову техніку, і керуються при цьому в першу чергу ціною, а не своїми потребами. Отже, я навчу вас, як купити максимально корисну і зручну річ для вашого будинку за максимально розумною ціною.

1.


Типи:

Потрібну посудомийну машину знайти найпростіше. Існує три різних типи таких машин - звичайна машина, що вбудовується під робочий стіл, компактна вбудована модель і переносна модель, під'єднують до водопровідного крану.

2.


Зверніть увагу на посудомийні машини з трьома мийними лопатями всередині. Вони коштують дорожче завдяки покращеній очисної здатності, але це того варте!

3.

Характеристики:

Найважливіша характеристика, на мою думку, - це функція самоочищення і внутрішні деталі з нержавіючої сталі, якщо дозволяє бюджет. Нержавіюча сталь не так сильно накопичує бактерії так, пластмаса.

4.

Енергоефективність:

Посудомийні машини стандарту ENERGY STAR (стандарт економічного енергоспоживання електроприладів) споживають енергії на 25% менше федерального мінімального стандарту енергоспоживання. Крім того, вони споживають набагато менша кількість води в порівнянні з звичайними моделями. Високоякісні ексклюзивні моделі використовують в середньому 15-22 л води за один цикл миття, в той час як моделі, що не відповідають стандарту ENERGY STAR, споживають до 54 л води за цикл! Це в два рази перевищує споживання висококласних моделей.
{LikeAndRead}

5.

Після того, як ви усвідомили всю цю інформацію, ви готові до покупки і можете вирушати в магазин!
{/LikeAndRead}