Як купувати електроприлади


Купуйте електроприлади з розумом, вивчивши основну інформацію про них. Для цього порівняти їх в інтернеті, зберіть інформацію у компаній, які їх випускають або продають, і визначитеся, які варіанти вам підходять.

Якщо ви витратите трохи часу, то заощадите і купите найбільш відповідний вам прилад.

Вибираєте ви холодильник, морозильник, плиту, пральну машину, сушарку, посудомийну машину, мікрохвильову піч або водонагрівач - процедура вибору однакова для всього.

1.


Прочитайте відгуки про функції приладу і якості його роботи.

Подивіться в інтернеті інформацію про прилад. Зайдіть на форуми, де покупці обговорюють якість і функціональність електроприладу, який ви хочете придбати.

2.


Прочитайте літературу.

Пройдіться по магазинах і зберіть каталоги і брошури в різних магазинах, де продають товари для дому і електроприлади. Перегляньте цю літературу, звертаючи увагу на відповідність технічних характеристик електроприладів своїм потребам. Якщо вам потрібно вибрати між електричним і газовим приладом, порівняйте різницю в ціні і витрата енергії протягом року.

3.

Порівняйте і вирішите, що вам дійсно потрібно.

Порівняйте марки, розмір, енергоспоживання і варіанти, з яких ви можете вибрати. Не рекомендується купувати електроприлади більшого розміру, ніж вам необхідно, за більшої витрати енергії. Звичайно, не купуйте електроприлад, який може не поміститися в потрібне місце. Виміряйте його, щоб бути впевненим.

4.

Ознайомтеся з гарантією.

Прочитайте умови гарантії. Часто необхідно за свій рахунок відправити електроприлад у зазначений центр, де перевірять, чи можна прилад полагодити. Звичайно, краще мати гарантію місцевого сервісного обслуговування.
{LikeAndRead}

5.

Ознайомтеся з договором обслуговування.

Розберіться з договором обслуговування. Більшість таких договорів не варті того, щоб їх підписувати, так як вони збільшують витрати без додаткової вигоди. Особливо це стосується морозильників та електроприладів, які працюють довго і не вимагають додаткового технічного обслуговування. Деякі договори обслуговування є просто аналогами гарантій.

6.

Шукайте розпродажі.

Шукайте товари за зниженими цінами. Часто проводяться розпродажі, робляться знижки або старі електроприлади змінюються на нові. При виборі електроприладу зверніть увагу на моделі з подряпинами і вм'ятинами, минулорічні моделі і розпродажі збанкрутілих компаній.

7.

Не поспішайте.

Купуйте з розумом і тільки тоді, коли знайдете найкращу ціну. Як тільки ви знайдете електроприлад, який зацікавить вас найбільше, порівняйте ціну в інтернеті з місцевими цінами. Знайдіть найнижчу ціну і, якщо вона не у місцевих продавців, торгуйтеся. Не дозволяйте емоціям заважати під час покупки. Не приймайте рішення поспішно і не дозволяйте продавцям тиснути на вас при покупці електроприладу.

8.

Економте гроші на покупку.

Поки ви роздумуєте, який електроприлад підходить вам більше всього, збираєте гроші. Тоді ви зможете заплатити готівкою. Це буде розумне рішення.
{/LikeAndRead}