Як користуватися консервним ножем


Існують два типи консервних ножів: електричний і ручний. Хоча ручної консервний ніж підходить не всім, він є надійним засобом відкривання банок. Ви можете користуватися ним і в тому випадку, якщо ви дбайливо ставитеся до навколишнього середовища і хочете заощадити гроші. Проте більшість людей вибирає електричний ніж, так як для його використання не потрібно прикладати значні фізичні зусилля. Нижче дані інструкції, як використовувати електричний та ручний консервні ножі.

Електричний консервний ніж

1.


Увімкніть ніж в розетку.

2.


Натисніть на важіль, щоб підняти ріжуче коліщатко. Помістіть край банки під коліщатко. Потім опустіть важіль і сильно натисніть, щоб коліщатко проткнуло банку.

3.

Натисніть кнопку старту. Тримайте банку за дно. У міру того, як коліщатко буде ковзати по краю банки, вона сама буде повертатися навколо своєї осі.

4.

Коли коліщатко ножа зробить повне коло по банці, кришка прилипне до магніту на ножі. Банку відкрита.

Ручний консервний ніж

1.

Візьміть ніж в руки і розведіть його за рукоятки.

2.

Помістіть коліщатко на край банки і стисніть ручки разом, щоб проткнути кришку банки.

3.

Повертайте важіль на ножі за годинниковою стрілкою. Якщо ніж не розріже якусь ділянку кришки з першого разу, повторіть дію, повернувши важіль проти годинникової стрілки.

4.

Продовжуйте повертати ніж, поки не розріжете банку повністю. Відкладіть ніж. Виделкою або ножем підніміть кришку і приберіть її.
{/LikeAndRead}