Як почистити фритюрницю


Електричні фритюрниці допомагають значно заощадити час. Якщо ви будете підтримувати її в чистоті і в хорошому стані, то це забезпечить приємний смак їжі, а ваша фритюрниця прослужить довше. Щоб почистити її, скористайтеся наступними порадами.

1.


Вимкніть фритюрницю від мережі і дайте охолонути маслу. Коли воно охолоне до 60 ° С, вилийте його. Вийміть кошик і помийте її окремо.

2.


Почистіть щіткою стінки фритюрниці, щоб видалити пригоріла їжу або масло. Протріть їх паперовим рушником.

3.

Налийте у фритюрницю води до позначки рівня масла і додайте трохи засобу для миття посуду. Увімкніть фритюрницю і доведіть мильний розчин до кипіння. Прокип'ятіть його протягом 5-15 хвилин. Вимкніть фритюрницю, від'єднайте від мережі і дайте воді охолонути.

4.

Вилийте воду з фритюрниці. Розведіть оцет з водою в пропорції 1:9 і сполосніть цим розчином фритюрницю. Потім промийте її чистою водою. Витріть фритюрницю насухо чистою ганчіркою або паперовим рушником.
{LikeAndRead}

5.

Щоб почистити зовнішні стінки фритюрниці, нанесіть на них розчинник для хімічного чищення або пасту з харчової соди з водою. Залиште її на 5-10 хвилин. Потім витріть її вологою ганчіркою або рушником і повністю висушіть.
{/LikeAndRead}