Як запобігти сморід при роботі пилососа


Субота, ранок, сонце і ви готові зробити прибирання по будинку - але, як тільки ви підключили пилосос, відчуваєте кислий, смердючий запах. Пахне так, ніби ваш пилосос облили оцтом і залишили на сонці протягом двох годин. Будинки повинен бути гарний запах!

Слідуючи декільком простим інструкціям, ви переконаєтеся, що ваш пилосос ніколи більше не буде пахнути, як зіпсована пахта.

1.


Уникайте прибирання продовольства пилососом - це перший крок, щоб уникнути смердючого пилососа. Це стосується всіх видів їжі, навіть сухих злаків. Вся їжа в кінцевому підсумку гниє, і, якщо вона застрягла всередині пилососа, то запах буде з'являтися, як тільки ви дозволите пристрій.

2.


Регулярно очищайте пиловий мішечок вашого пилососа. Якщо у вас є пилосос, чому б не спустошувати його кожного разу, коли ви його використовуєте? Це займе всього хвилину, так чому б і ні?

Якщо у вас є запасний мішок для пилососа, то рекомендується замінювати мішок, коли він буде на половину повний. Чекати, поки мішок заповниться - не тільки збільшує шанси на смердючий запах, але також змушує пристрій працювати з посиленою потужністю, що скорочує термін його служби.

3.

Уникайте прибирання пилососом чогось вологого і мокрого. Вологість викличе всілякі проблеми; в тому числі, змішуючись з пилом, вона перетворитися на бруд, яка залишиться всередині вашої машини. Крім того, вологість в пилососі сприятиме зростанню цвілі і грибка всередині пристрою, так що при включенні пристрою суперечки будуть випущені в повітря.

4.

Використовуйте дезінфікуючий спрей на щітках вашого пилососа в проміжках між використанням. Це допоможе вбивати будь-яких бактерій і скоротити можливість появи смердючого запаху. Розпилювати спрей після того, як закінчили пилососити, для того, щоб при наступному використанні вони були сухими.
{/LikeAndRead}