Як розібрати пральну машину


Існує кілька причин, навіщо вам може знадобитися розібрати пральну машину. Одна з них - це очистити скупчення накипу зсередини. Накип може викликати неприємний запах, тому чистка є обов'язковою мірою. Пральна машина складається з багатьох деталей. Хоча розібрати машину і не так важко, але потрібно дотримуватися певної послідовності дій. Важливо пам'ятати, які деталі ви знімали першими, щоб потім все швидко поставити на місце.

1.


Зніміть захисні ковпаки ззаду на консолі машинки, відкрутивши їх за допомогою важеля. Відкрутіть шурупи під ковпаками і зніміть консоль.

2.


Відкиньте консоль за задню частину пральної машини. Вона повинна висіти на пластикових кріпленнях, що утримують її.

3.

Знайдіть під консоллю 2 великі мідні засувки. Розтисніть їх, вставивши плоскоголових викрутку в виїмки засувок і штовхаючи їх від себе. Також знайдіть від'єднайте полураз'ем перемикача кришки.

4.

Відкрийте кришку машини і зніміть корпус. Він знімається повністю, відкриваючи барабан та інші компоненти. Міцно тримайте корпус під переднім краєм отвору машини. Нахиліть корпус назад і зніміть його, піднявши вгору.
{LikeAndRead}

5.

Зробіть різкий ривок, щоб дістати барабан або обв'яжіть його мотузкою знизу, щоб дістати його. Вийміть кільце тороїдального перерізу у верхній частині барабана. Подденьте викруткою клапани навколо кільця, намагаючись не пошкодити їх. Вийміть внутрішній картридж-сітку, відкрутивши круглу гайку під барабаном.
{/LikeAndRead}