Як за допомогою оцту очистити мікрохвильову піч


Чистка мікрохвильової печі - рутинна робота. Більшість людей, щодня користуючись мікрохвильовкою, не мають уявлення в якому вона стані зсередини. І ось, в один прекрасний день ви, як звичайно, відкриваєте мікрохвильову піч, маючи намір зварити каву, як раптом відскакуєте жаху від побаченого. Отже, скористайтеся наступними порадами, щоб очистити мікрохвильову піч від забруднень. Для цього вам буде потрібно не більше 20 хвилин.

1.


Складіть в раковину всі знімні частини мікрохвильовки. Їх необхідно помити. Поки вони будуть замочуватися, виконайте такі кроки.

2.


Налийте 3 склянки води у велику миску, придатну для використання в мікрохвильовій печі. Додайте 1 склянку оцту. Увімкніть мікрохвильову піч на максимум.

3.

Нагрівайте суміш протягом 20 хвилин.

4.

Потім витягніть миску і протріть мікрохвильовку всередині спеціальної ганчіркою для чищення або паперовим рушником. Таким чином, ви очистите поверхню навіть від багатошарових, засохлих плям.
{LikeAndRead}

5.

Змішайте 4л води з? склянки відбілювача. Змочіть ганчірку або паперовий рушник в цьому розчині і ретельно протріть мікрохвильову піч зсередини. Для цих цілей також можна використовувати очищаючі серветки, попередньо змочені в цьому розчині.

6.

Вимийте і насухо витріть піднос. Протріть його відбілюючим засобом і поставте назад в мікрохвильовку.

7.

Протріть мікрохвильову піч із зовнішнього боку, знову ж скориставшись відбілюючим засобом. Отже, тепер ваша мікрохвильовка у відмінному стані. У нагороду за виконану роботу побалуйте себе чим-небудь смачним.{/LikeAndRead}