Як зробити дробарку для консервних банок


Дробарка для консервних банок, в основному, робиться з основи і рухомої частини, яка і розламує банку. Ви можете зробити дробарку для консервних банок такий простий або складною, який захочете. Це відмінний проект, якщо ви переробляє вторинну сировину, тому що це дозволяє зайняти той простір, який знаходиться всередині банки.

1.


Виріжте два шматки дошки 5 х 10 довжиною по 40 см.

2.


Прикладіть петлі до кінців двох дощок, скрутіть гвинтами, які йдуть в комплекті з петлями. Вам потрібно, щоб дві дошки складалися всередину, поки не ляжуть одна на іншу.

3.

Візьміть два 2,5-сантиметрових гвинта, прикрутіть дві банкові кришки до протилежних від петель кінців дощок 5 х 10. при складених дошках банки розташовуватися прямо один над одним. Кришки банок повинні бути більше звичайних банок.

4.

Прикріпіть дверну ручку до дошки, яка буде служити верхівкою дробарки. Прикріпіть її на протилежному від петлі кінці, над кришкою банки.
{LikeAndRead}

5.

Покладіть консервну банку в дробарку на нижню дошку. За допомогою дверної ручки опустіть верхню дошку вниз, на верхню частину консервної банки. Дві кришки банки зафіксують консервну банку, поки ви з силою тисніть на дверну ручку, щоб сплюснути консервну банку.{/LikeAndRead}