Як зробити перископ


Отримувати задоволення від перископа можна не тільки на підводному човні. Це простий пристрій, в основі якого лежить принцип відображення світлових променів, дозволяє спостерігати за тим, що відбувається над водою або за рогом. Виготовлення перископа не представляє ніяких труднощів, як для дорослих, так і для дітей.

1.


Відріжте верхівку картонного пакета для молока. В результаті ви отримаєте високу, відкриту зверху коробку.

2.


Виріжте в нижній частині коробки з одного боку квадратний отвір, залишивши знизу і по краях по 0,6-1,25 сантиметра картону. Вийде щось на зразок віконця.

3.

Вставте в віконце квадратне люстерко під кутом в 45 градусів. Один кінець дзеркальця повинен упиратися в нижній край віконця, а другий стосуватися протилежної стінки коробки. Закріпіть дзеркальце дужками або клейкою стрічкою рівно, без перекосу: у кривого дзеркала і відображення буде криве.

4.

Виконайте все вищевикладене з другим картонним пакетом.
{LikeAndRead}

5.

Міцно з'єднайте обидві коробки разом відкритими кінцями, щоб вийшло щось на зразок труби. Одне дзеркальце при цьому буде у верхній частині коробки, а друге - у нижній, але дивитися вони повинні в різні сторони. Тепер, дивлячись в одне віконце, ви зможете побачити, що діється, скажімо, за рогом або по той бік паркану.
{/LikeAndRead}