Як створити прохолоду в будинку і скоротити літні рахунки за електроенергію


Влітку, коли температура зростає і ваші кондиціонери починають працювати на повну потужність, рахунки за електроенергію також виростають. Але є кілька розумних способів охолодити ваш будинок, які допоможуть скоротити ці витрати. Якщо виділити час для всіх цих (або хоча б деяких) процедур, то можна заощадити кошти і дати перепочити кондиціонерів та місцевої електростанції.

1.


Як випливає ізолюйте ваш горище. Якщо у вас є горище, то буде хорошою ідеєю перевірити, наскільки він ізольований, адже горища утримують величезну кількість тепла. Якщо ви поліпшите ізоляцію хоча б до 30 см, то зможете заощадити до 10 відсотків коштів, що витрачаються на охолодження вашого будинку.

2.


Використовуйте вентилятори. Вентилятори - відмінний спосіб скоротити рахунки за електроенергію. Крім того, в наші дні існує величезний вибір різних видів вентиляторів. Вибирайте стельові вентилятори, оскільки вони відмінно охолоджують великі площі і знижують температуру на 7-8 градусів. Ви можете набагато довше використовувати вентилятори, наприклад весь день або всю ніч за скромні гроші, і це збереже прохолоду у вашому будинку, особливо якщо поставити перед ними каструлю або відерце з льодом.

Якщо ви живете в умовах клімату з низькою вологістю, то ви можете розглянути можливість встановлення системи вентиляції цілого будинку, або витяжку, яка буде висмоктувати гаряче повітря з будинку і викидати його назовні. Такі вентилятори обійдуться вам недешево, але вони вимагають набагато менше електрики, ніж кондиціонери.

3.

Білий текстиль на вікна допомагає скоротити рахунки за електроенергію. Використовуйте штори, гардини і жалюзі.
Залежно від типу ваших вікон і бюджету, використовуйте спеціальний віконний текстиль, який відображає тепло від вашого будинку і знижує навантаження на кондиціонер. Дах, пофарбована у білий колір, теж добре відбиває тепло палючого літнього сонця.

4.

Захистите вікна від сонячного світла. Використовуйте віконниці на вікна або спеціальну відображатиме плівку.
З'ясуйте, які вікна отримують найбільше полуденного спека від сонця і встановіть на них віконниці або спеціальну светоотражающую плівку. Використовуйте решітку з виноградником, щоб затулити їм будинок на південній і західній стороні, так само можна посадити там пишні дерева або чагарники, щоб охолодити ваш будинок і знизити навантаження на кондиціонер.
{LikeAndRead}

5.

Мінімізуйте внутрішнє тепло в будинку.
Проводьте будь-яку роботу, пов'язану з виділенням тепла, рано вранці або ввечері, щоб мінімізувати спеку у вашому домі. Не ставте лампи, телевізори та інші побутові прилади поруч з термостатом кондиціонера, інакше ваш кондиціонер буде працювати частіше і довше.

6.

Обслуговуйте ваш кондиціонер.
Підтримуйте кондиціонер в хорошому робочому стані. Забезпечуйте потрібне обслуговування вашого кондиціонера, щоб бути впевненими в тому, що в ньому завжди є теплоносій, а фільтр чистий. Фільтр потрібно міняти кожен місяць. Використовуйте кондиціонер тільки при крайній необхідності, а також користуйтеся вентиляторами, щоб знизити рахунки за електроенергію та кількості поту на лобі.{/LikeAndRead}