Як видалити плями з каструль і сковорідок


Кухонний посуд дуже часто покривається плямами з плином часу і буває дуже важко її вичистити. Особливо, коли плями з'явилися у важкодоступних місцях, звідки їх вкрай важко видалити. Забруднення відбувається поступово, незважаючи на щоденне чищення з миючими засобами. Сковорідки брудняться особливо легко, а використання металевих скребків може подряпати поверхню при спробі видалити забруднення.

1.


Посипте плями харчовою содою. Харчова сода здатна видалити практично будь-які види плям. Особливо це стосується плям на кухонній посуді. Ви можете спробувати скористатися старою зубною щіткою, щоб втерти соду в плями, що знаходяться у важкодоступних місцях каструль.

2.


Насипте трохи солі і наповніть каструлю або сковорідку теплою водою. Сіль може бути корисною при видаленні плям. Також додайте трохи миючого засобу і залиште посуд на кілька хвилин.

3.

Скористайтеся сильним миючим засобом. Виберіть ефективний засіб для будь-яких видів плям, для будь-яких поверхонь і важкодоступних місць. Засіб не повинно дряпати поверхню при чищенні. Після використання сполосніть посуд під проточною водою, і вона знову засяє як нова. Просто, легко і ефективно.{/LikeAndRead}