Як встановити віконний кондиціонер


Ртутний стовпчик термометра поповз вгору, а через вологість складає враження, що ще спекотніше. Саме час встановити кондиціонер. Якщо центральне кондиціювання занадто дорого для вас, віконний кондиціонер зможе впоратися із завданням. Ви вже його купили і привезли додому, ну а установка займе кілька хвилин ... і ви зможете спати в прохолодній кімнаті.

1.


Встановіть монтажні кронштейни на підвіконні. Закріпіть один кінець гвинтами до підвіконня. Відрегулюйте центральний гвинт на кронштейні за рівнем.

2.


Повністю відкрийте вікно. Рухайте кондиціонер по кронштейнам через підвіконня назовні. Закрийте вікно до верхньої панелі кондиціонера.

3.

Витягніть ущільнювачі кондиціонера, поки вони не торкнуться рами вікна по обидва боки. Після цього просвердлите маленькі отвори у віконній рамі і, використовуючи гвинти, прикріпіть ущільнювачі до рами.

4.

Закріпіть кутові скоби, якщо вони є в комплекті поставки кондиціонера. Використовуйте монтажну піну для герметизації отворів, в місцях з'єднань, щоб запобігти просочуванню холодного повітря назовні.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся в тому, що кондиціонер встановлений з невеликим нахилом у бік від вікна - для забезпечення належного відтоку конденсату. Встановіть зовнішні ущільнювачі навколо кондиціонера. Потім увімкніть кондиціонер в мережу. Настав час трохи охолонути!
{/LikeAndRead}