Як чистити порівняли холодильник


Ваш холодильник виливає сморід і його давно пора чистити? Ви ж не хочете їсти всі ті залишки їжі, які випромінюють настільки «приємний» аромат. Мало того, що ідея не здається апетитною, так ще й їжа виявиться, швидше за все, не дуже корисною для здоров'я. Почистивши холодильник, Ви знову зможете насолоджуватися свіжими і здоровими продуктами, і Вам вже не доведеться турбуватися про огидне смаку їжі. Слідкуйте за своїм холодильником, і їжа на це відповість Вам вдячністю!

1.


Перш, ніж приступати до чищення, переконайтеся, що холодильник вимкнено. Не вмикайте його, поки не закінчите чистку.

2.


Витягніть з холодильника всі (у тому числі полиці, ящики і решітки). Якщо у Вас немає іншого холодильника, покладіть всі швидкопсувні продукти в морозильну камеру. Викиньте всі зіпсовані, запліснявілі продукти. Продукти з вичерпаним терміном придатності, а також ті, які були відкриті більше місяця тому, також потрібно викинути. Ви ж не збираєтеся їх є? Холодильник повинен бути порожнім.

3.

Щоб почистити пропахлий холодильник, візьміть губку або ганчірку і ретельно вимийте всі полки, ящики та решітки в теплій мильній воді - вони повинні стати абсолютно чистими. Покладіть все вимиті деталі в сушарку для посуду.

4.

Розчиніть 2 столові ложки харчової соди в 1 літрі теплої води. За допомогою губки і отриманого розчину як слід вимийте холодильник зсередини. Закінчивши, ще раз протріть всі поверхні холодильника інший губкою або ганчіркою, а потім витріть паперовими серветками. Залиште холодильник просохнути.
{LikeAndRead}

5.

За допомогою теплої води й мила вимийте зовнішню поверхню холодильника. Не забудьте протерти гумові ущільнювачі навколо дверцят. Закінчивши мити, дайте холодильника можливість повністю висохнути.

6.

Якщо у Вашій моделі є піддон, витягніть його і теж вимийте. Очистивши і висушивши піддон, встановіть його на місце.

7.

Відсуньте убік свій вже чистий холодильник, і за допомогою пилососа видаліть всі забруднення з конденсатора. Поставте холодильник на місце та увімкніть його в мережу. Увімкніть живлення. Переконайтеся, що встановлено всі потрібні параметри, у разі необхідності виставте правильні значення.

8.

Покладіть в холодильник на свої місця всі полки, ящики, стелажі і дроти. Липкі упаковки з їжею протріть губкою або тканиною, змоченою в мильній воді. Покладіть всі продукти назад в холодильник. Справу зроблено!{/LikeAndRead}