Як візуально зробити стелі вище


Низькі стелі роблять кімнату тісніше і менше. Неважливо, яку ви виберете обробку, низька стеля візуально зменшить розміри приміщення. На щастя, існує декілька декораторських прийомів, наприклад, певні кольори, вертикальні лінії, правильно підібраний поясок над карнизом і декоративний розпис, які візуально зроблять стелю вище.

1.


Фарбуватимете стеля тією ж фарбою, що і стіни. Таким чином, стеля перестане бути окремою територією, він продовжуватиме стіни, це зробить кімнату більше. Це спрацює, якщо ви оберете світлі кольори, які розширюють простору і додають «повітря» приміщенню.

2.


Фарбуватимете стіни кімнати у вертикальні смуги - і ваш стеля стане візуально вище. Смужки змусять погляд ковзати вгору і стеля «підніметься». Для цих цілей можна також наклеїти шпалери з вертикальними смугами.

3.

Фарбуватимете стелі в небесно синій колір. Можна піти ще далі і розмістити на стелі зображення хмар, птахів або літаків. Вони повинні бути маленькими, щоб створювати відчуття, що вони далеко вгорі. Можна використовувати перекладні картинки або трафарети.

4.

Наклейте поліуретановий поясок над карнизом на стіну, на п'ятнадцять сантиметрів нижче стелі і фарбуватимете всю поверхню над паском в колір стелі: це створить ілюзію високих стін.
{LikeAndRead}

5.

Пілястри, вигадливі пояски і капітелі зроблять стеля зорово вище, ніж є насправді. Декоративні елементи подібного роду використовуються для оформлення вікон, дверних прорізів або камінних порталів. Високі колони створюють ілюзію високих стель, притягаючи погляд вгору.{/LikeAndRead}