Як візуально збільшити маленький простір


Маленькі приміщення не повинні виглядати темними, похмурими, стиснутим. Я дам вам кілька порад, як візуально зробити приміщення яскравіше і просторіше.

1.


Зробіть приміщення більш контрастним, розфарбувавши різні зони в свій колір. Наприклад, розфарбуйте ваш коридор в приємний колір. Цей же колір виберете для вашої кухні. Створиться враження, що в приміщенні набагато більше простору.

2.


Повторення мотивів і малюнків, наприклад, на кухні і в коридорі, так ж візуально розширює простір.

3.

Використовуйте світлі кольори для підлоги. Не важливо, килимове у вам покриття або паркет, постарайтеся виконати їх якомога в більш світлих тонах. Дерев'яна підлога можна пофарбувати в білий колір, можна покласти килим світлого кольору. Якщо у вас сонячна сторона, пам'ятайте, що світло буде відбиватися від статі і створюватиметься ефект освітлення.

4.

Використовуйте художні зображення, портьєри і облямівку від підлоги до стелі. Це подовжить відстань від підлоги до стелі, зробить приміщення візуально більше. Можна повісити картину під стелею. Портьєри слід вішати від самої стелі до підлоги.
{LikeAndRead}

5.

Підберіть кілька більш великих предметів меблів для приміщення. Це дуже несподіване рішення, але може створити ілюзію великого простору. Решта меблі буде смотреться менше. Один великий предмет може взяти на себе всю увагу, відволікаючи від реальних розмірів вашого приміщення.
{/LikeAndRead}