Як вставити картину в рамку


Щоб закінчена картина виглядала бездоганно, потрібно оформити її у рамку. Кілька порад допоможуть вам правильно вставити картинку в рамку, не вдаючись до допомоги фахівця, що допоможе уникнути зайвих матеріальних витрат. Заняття такого роду може стати вашим новим захопленням.

1.


Визначте, яку саме картинку ви хочете вставити в рамку. Виміряйте висоту і ширину зображення. Будьте точні у вимірах.

2.


Виберіть колір паспарту. Паспарту з двома або трьома відтінками додасть зображенні екстравагантності і створить завершений вигляд. Підбирайте колірну гаму паспарту в тон зображенню і рамці так, щоб досягти колірного балансу між ними.

3.

Придбайте готове паспарту в багетній майстерні або нехай його зроблять за вашим замовленням. Маючи все необхідне, роблячи паспарту своїми руками, ви можете викреслити ще одну статтю зі своїх витрат. Як бачите, це ще один відмінний спосіб заощадити гроші.

4.

Придбайте рамку. У багетних майстерень можна знайти рамки різноманітних форм і розмірів. Правильно підібрана рамка додасть зображенню закінчений вигляд. Пам'ятайте, що рамку треба підбирати до зображення. Рамка і зображення повинні складати якусь єдність, взаємно доповнюючи один одного. Вирушаючи в багетну майстерню, візьміть зображення з собою. З вихідного матеріалу рамку також можна зробити своїми руками, витративши при цьому мінімум коштів.
{LikeAndRead}

5.

Подумайте про оформлення рамки під скло. Скло допомагає зберегти первинний вигляд зображення, однак для деяких творів мистецтва в цьому немає необхідності. Якщо ви хочете вкласти в рамку фотографію, то краще оформіть її під скло. Готове скло можна придбати в магазинах побутових товарів або зробити заготовку в домашніх умовах.

6.

Помістіть скло в рамку відразу за паспарту, закріпіть його за допомогою спеціального клею, який можна придбати в господарському магазині. При роботі з клеєм будьте обережні, не зіпсуєте зовнішній вигляд зображення.

7.

Для того, щоб прикріпити зображення до металевого паспарту, використовуйте спеціальні щипці. При прикріпленні на картинку покладіть шматочок картону, щоб запобігти пошкодження зображення поява подряпин на ньому. Повісьте ваше твір мистецтва на стіну.
{/LikeAndRead}