Як вибрати керамічну плитку


Сьогодні у продажу мається просто запаморочливе кількість різною керамічної плитки - так як же вирішити, яка підходити саме вам? Ось кілька рекомендацій, які вам допоможуть.

Вивчаємо функціональність

1.


Переконайтеся, що плитка, на яку ви зараз дивіться, підходить для ваших потреб. Деякі міцні види плитки можна класти на вулиці практично в будь-яких кліматичних умовах, інші ж будуть протистояти зносу тільки в закритих приміщеннях. А ще є плитка, яку можна укладати тільки на стіни і стільниці. Якщо у вас виникли сумніви, зверніться до співробітників магазину.

2.


Майте на увазі, що керамічна плитка ранжирується за коефіцієнтом опору ковзанню. Зазвичай сильно глазурована, блискуча плитка не підійде для ванної кімнати, під'їздів або кухні. Якщо для вас важливо, наскільки плитка буде слизькою, зверніться за інформацією до продавців.

3.

Візьміть до уваги, що велику плитку укласти швидше. Плитка-мозаїка приклеюється до основи, тому змонтувати її можна теж дуже швидко.

4.

Запитайте, чи є в наявності плитка незвичайної конструкції, наприклад, з одним або двома округленими кутами, зігнутої форми. Покладена на сходинках, у ванній кімнаті або на кухні така плитка може виглядати дуже красиво.

Вивчаємо зовнішній вигляд плитки

1.

Гранично вдумливо вибирайте малюнок плитки, адже служити вона буде дуже довго - може бути, все життя. Так що, модні сьогодні орнаменти можуть застаріти дуже швидко. Однотонна плитка або плитка з непомітним малюнком нейтральних тонів (наприклад, імітує камінь) - це класика, доречна завжди і скрізь.

2.

Пам'ятайте, що забруднення краще видно на плитці однотонного забарвлення, особливо дуже світлою (білою і мигдальною) і дуже темною (кольору морської хвилі, чорної, шоколадної).

3.

Пам'ятайте, що на сильно блискучою плитці дуже швидко з'являються сліди людей і домашніх тварин.

4.

Якщо хочете, щоб кімната здавалася більше, вибирайте велику, світлу плитку. Якщо хочете, щоб приміщення виглядало менше і здавалося більш інтимним, вам потрібна дрібна плитка темних кольорів.
{LikeAndRead}

5.

Візьміть додому зразки плитки (у більшості магазинів вам дозволять взяти кілька штук) і перевірте, як вони будуть виглядати. Прикладіть зразки до потрібної поверхні і подивіться, як їх колір і малюнок працюватимуть при наявному освітленні. Перевірте, чи будуть на плитці для підлоги залишатися сліди від ніг, а на плитці для стільниці - сліди від кухонного начиння. Якщо плитка забруднилася, чи легко її очистити?
{/LikeAndRead}