Як вибрати ламінат для підлоги


Кількість доступних моделей ламінатних підлог вражає. Нижче ви знайдете кілька порад, які допоможуть зробити остаточний вибір.

1.


Перш ніж відправлятися в магазин, оцініть подумки різноманіття пропонованих забарвлень і узорів: світлі, темні, середні, дуб, сосна, темно-червоний, камінь та інші. Робіть вибір, виходячи з того, який настрій ви хочете надати приміщенню: світле і просторе, тепле і затишне, енергійне і грайливий, офіційне і елегантне, просте і недбале - яке завгодно.

2.


Вважається, що, незважаючи на те, що імітує дерево або камінь ламінат і дуже схожий на оригінали, його все ж не варто використовувати разом з природними підлоговими матеріалами. Штучний матеріал буде виглядати недоречно. Наприклад, не треба покривати підлогу вітальні імітує мармур (або дуб) ламінатом, якщо під'їзд викладений справжнім мармуром (або дубовими дошками).

3.

Пам'ятайте, що ламінат з зернистою поверхнею або затінений будь-яким іншим способом, буде бруднитися значно менше, ніж ламінат з гладкою поверхнею. Дуже темні (які крім іншого ще й затемнюють кімнату) і дуже світлі види доведеться мити значно частіше.

4.

Зверніть увагу на те, що ламінатна підлога з дрібною текстурою - наприклад, імітує камінь або дерево - буде більше схожим на оригінальний матеріал і буде менш скільком, якщо його намочити.
{LikeAndRead}

5.

Пам'ятайте про оптичні ілюзії людського зору і вибирайте ламінат відповідно до них. Ламінат з візерунком з довгих смуг, якщо його покласти у витягнутій вузькій кімнаті тільки збільшить ефект кегельбану, зате в квадратній кімнаті смуги створять ефект прямокутності.

6.

Майте на увазі, що ламінат буде справно служити протягом багатьох років, тому по можливості варто уникати занадто яскравих і вигадливих забарвлень. Надалі ви можете захотіти змінити шпалери, драпіровку або меблі, але оригінальна забарвлення ламінату змусить дотримуватися колишнього стилю. Класичні забарвлення, такі як натуральний дуб або клен, темно-сіра керамічна плитка та обпалений камінь, в довгостроковому періоді набагато більш кращі і дозволяють більш гнучко облаштовувати приміщення, ніж такі кольори, як вугільно-сіра деревина, квіткові та рослинні орнаменти та інші.
{/LikeAndRead}