Як вибрати ламінат


Вперше ламінат був представлений в 1982 році. Він являє собою синтетичний матеріал, візуально схожий на звичайний паркет. Втім, на відміну від паркету, ламінат не дряпається і не промінается, а, крім того, вимагає дивно низьких експлуатаційних витрат. Ще однією перевагою ламінату з'явилася можливість фарбування його в будь-який колір. Ламінат може мати будь-який дизайн, що для паркету практично неможливо. Через незліченної кількості доступних варіантів колірного рішення ламінату зупинити свій вибір на якомусь одному стало проблематичним. Але навчитися робити це потрібно, адже визначившись з кольором, ви отримаєте чудову, красиве і міцне підлогове покриття, яке буде служити як мінімум 15 років, а може бути і набагато довше.

1.


Подивіться на кольори інших предметів у вашому будинку, таких як плінтуси, столи, дивани, кухонні шафи і т.д. Забарвлення стін нескладно змінити, а от колір предметів інтер'єру так просто не зміниш. Тому потрібно вибирати колір ламінату, який буде поєднуватися з колірною гамою меблів.

2.


Подумайте, за якими ділянкам будинку найбільше ходять ваші домочадці. У цих місцях краще покласти світліший ламінат. Справа в тому, що там ламінат буде зношуватися швидше. А чим світліше ламінат, тим менше буде помітний його поступовий знос.

3.

Перш ніж приступати до вибору кольору, визначитеся з виробником. Різні компанії пропонують різні колірні рішення. Зробивши так, ви не зіткнетеся з ситуацією, коли в гамі вашого виробника просто не виявиться придивилася забарвлення.

4.

Візьміть зразки ламінату додому і подивіться, як вони будуть виглядати поряд з меблями і декором приміщень. Покладіть зразки ламінату біля вікон, щоб перевірити, як буде змінюватися їх колір під впливом зміни освітленості протягом дня.
{LikeAndRead}

5.

Ви повинні обійти із зразками всі кімнати, в яких збираєтеся класти ламінат. Темно-вишневий колір може відмінно підійти вашій вітальні або спальні, але він же зробить ванну або кухню відверто похмурою.

6.

Подумайте, чи не плануєте ви найближчим часом продавати свій будинок. Особисто вам можуть подобатися яскраві і життєрадісні забарвлення ламінату, але, зробивши вибір на користь більш традиційних кольорів, ви значно збільшите свої шанси знайти покупців.{/LikeAndRead}