Як вибрати плитку


Плитка відома з давніх часів, нею обкладали лазні ще в Римській імперії. Плитку можна порівняти з прекрасними коштовностями, вона надає приміщенню, в якому викладена, атмосферу вишуканості. Плитку можна покласти на кухні, у ванній, на сходинках сходів, в душі, а також в будь-якому місці, на яке потрапляють бризки. Сьогодні існує найширший вибір плитки різних видів і відтінків. Подумайте, в якому приміщенні хочете укласти плитку, і як би ви хотіли, щоб вона виглядала.

Залежно від того, куди ви збираєтеся класти плитку, подумайте, який матеріал вам підійде: камінь, сланець, фарфор, скло або кераміка.

1.


Скляна плитка відмінно підійде для душу та кухні.

Визначтеся, де ви будете укладати плитку. Якщо вам потрібна плитка для підлоги, зверніть увагу на те, що вона повинна бути дуже міцною і простий в обслуговуванні. Підійде дуже щільна плитка: з граніту, сланцю, травертину або фарфору з високим рейтингом. У душі або на стіні кухні можна використовувати скляну плитку.

2.


Перш ніж вибирати фарфоровий або керамічну плитку, треба дізнатися рейтинг матеріалу. Матеріал з рейтингом від 1 до 2 підійде для стін і стільниць. Від 3 до 5 - тільки для підлоги. Якщо ви обираєте керамічну або фарфоровий плитку, не забудьте уточнити її рейтинг. Для кожної поверхні підходить своя плитка.

3.

Визначтеся з бажаним розміром плитки. Розмірів є безліч. Тут питання тільки в особистому перевазі. Однак для підлог в дуже великих приміщеннях рекомендується використовувати крупний прямокутник або квадрат. Дуже маленька кімната, якщо в ній використовувати дрібну плитку, буде візуально здаватися більше.

4.

Відправляйтеся в будівельний або спеціалізований магазин. Попросіть продавця показати вам різні варіанти плитки, щоб мати можливість помацати і подивитися на них ближче. Вибирайте міцну, дешеву в обслуговуванні, красиву плитку з великим терміном служби.
{LikeAndRead}

5.

Колір і узор плитки вибирайте так, щоб плитка вписалася у ваш інтер'єр.
{/LikeAndRead}