Як вибрати колір фарби для стін в маленькій кімнаті


Завдяки правильно підібраному кольору фарби можна візуально скорегувати розмір приміщення. Вибираючи фарбу, слід враховувати не тільки розмір, але і освітленість і призначення кімнати. Особливо важливо не помилитися з вибором фарби для стін в маленькому приміщенні. За допомогою світлих тонів можна візуально збільшити простір і створити атмосферу затишку, тепла і комфорту. Темні кольори зроблять кімнату ще менше і додадуть їй нудний, похмурий вигляд.

Ось кілька корисних порад:

1.


Правильно підбирайте колір фарби. Для візуального збільшення невеликої кімнати використовуйте світлі кольори. Чим світліше стіни, тим просторіше здається кімната і навпаки - чим темніше колір стін, тим менше виглядає кімната. Використовуйте цей колірний прийом, щоб візуально збільшити розмір вашої кімнати.

Дотримуйтеся наступного правила. Підберіть колір фарби, який вам найбільше подобається, а потім знайдіть такий же, але на кілька тонів світліше. Це те, що вам потрібно. Палітра світлих кольорів дуже різноманітна: від рожевих тонів до жовтих і синіх. Визначтеся, який тон найкраще підійде для вашої кімнати.

2.


Призначення кімнати грає важливу роль у виборі кольору фарби для стін. Для дитячої підходять пастельні тони, світло-жовтий, світло-рожевий і ніжно-блакитний. Колірна палітра світлих фарб дуже різноманітна. Погортайте каталог і підберіть те, що потрібно саме вам.

Світло-жовтий колір стін створить атмосферу тепла, затишку і комфорту у вашій спальні. Ніжно-блакитний колір створить ілюзію прохолоди та свіжості. Для фарбування стін у кімнаті дитини старшого віку вибирайте стримані, неяскраві кольори. Візьміть до відома, що чим більше меблів у кімнаті, тим менше вона виглядає. Правильне і вигідну колірне рішення для фарбування стін у кімнаті дорослої дитини: білий, лавандовий і світло-зелений кольори. Для створення теплої атмосфери пофарбуйте стіни в жовтий колір. Для ілюзії прохолоди використовуйте блакитні тони. Для фарбування стін в офісі краще використовувати фарбу темно-коричневого та сірого кольорів.

3.

Вибираючи колір фарби, враховуйте освітленість кімнати. Кімнати, що знаходяться з південної сторони завжди світлі і сонячні, а кімнати з північної сторони навпаки темні, тому що отримують мало сонячного світла. Але це можна легко виправити, пофарбувавши стіни в світлі, теплі тони. Для темної кімнати ідеально підійде жовтий колір і всі його відтінки, завдяки яким вона стане затишною і світлою.

4.

Скорегуйте нерівності на стінах за допомогою правильно підібраного кольору фарби. Використовуйте для цього матову фарбу, тому що вона відмінно приховує різного роду вади.
{LikeAndRead}

5.

Вибирайте тільки якісну фарбу. Вона довше тримається і легше наноситься. У всіх магазинах лакофарбових матеріалів, як правило, є можливість протестувати фарбу перед покупкою, щоб переконатися, що це дійсно той колір, що вам потрібен.{/LikeAndRead}