Як вибрати штори


Нові штори є одним з найбільш доступних і найменш витратних способів перетворення кімнати. Різноманітні за своєю колірною гамою і текстурою, вони можуть оживити будь-яку кімнату. З усього різноманіття штор за фактурою, дизайну, структурі тканини, кольоровій гамі, часом буває нелегко вибрати штори, які підходять саме вам. Однак вибір штор може стати не таким складним завданням, якщо при їх виборі ви будете керуватися певними правилами. Вирушаючи в магазин за шторами, майте на увазі, що вихідними моментами, від яких потрібно відштовхуватися при придбанні штор, є стиль вашої кімнати і наявний вами бюджет.

1.


За допомогою мірної стрічки виміряйте ширину вікон, на які ви плануєте придбати штори. Вибирайте штори, ширина яких приблизно на 10-15 см більше ширини ваших вікон.

2.


Якщо ви віддаєте перевагу довгі, спадаючі штори, виміряйте відстань від верхньої частини вікна до підлоги.

3.

Якщо ви хочете мати фіранки за розміром вікон, вам слід виміряти висоту вікна. Вибирайте фіранки, довжина яких на 5-10 см більше висоти вікна.

4.

Запишіть всі отримані вами вимірювання.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви шукайте штори, що захищають від попадання прямих сонячних променів, перевагу віддайте непрозорим шторам з шовку, бавовни або льону. Для більшого захисту від сонця та ізоляції придбайте штори з більш щільною текстурою.

6.

Для кращого проникнення світла та пом'якшення природного освітлення, вибирайте легкі або мереживні тканини. Для додання приватності, на додаток до прозорих шторам, купуйте щільні гардини. Багаторівневі штори також можуть створити ефект просторової глибини в оформленні вікна.

7.

При виборі штор враховуйте колірну гаму і стиль кімнати. Виходячи з цього, підбирайте яскраві або нейтральні кольори, однотонні штори, або штори з малюнком.

8.

Карнизи для штор вибирайте так, щоб по своїй довжині вони були на 10-15 см більше ширини вікна. Карнизи для штор можуть бути виготовлені з різних матеріалів і відрізнятися за своїм дизайном. Вибирайте карнизи відповідно до оформлення вашої кімнати.
{/LikeAndRead}