Як декорувати полки


Полиці - відмінний спосіб додати вашій кімнаті обсяг. Однак порожні або, навпаки, захаращені полиці псують загальний вигляд кімнати. Якщо у вас в будинку є полиці, декорують їх гідним чином. Можливо, в будинку або коморі знайдуться предмети, якими можна прикрасити ваші полки абсолютно безкоштовно.

1.


Визначтеся зі стилем всієї кімнати. Якщо кімната обставлена високоякісними речами в стилі мінімалізму, заповніть полиці блискучими, модерновими предметами. Якщо кімната виконана в простому стилі, краще прикрасити полиці непомітними предметами.

2.


Поставте на полиці високі предмети. Вся полку буде виглядати вигідніше, якщо на ній знаходяться речі різної висоти. Почніть з одного або двох великих предметів. Вони будуть фокусною крапкою або центром композиції. Це можуть бути високі свічки, ваза або навіть стопка старих книг.

3.

Додайте кілька дрібних предметів навколо великих. Наприклад, кілька маленьких товстих свічок добре виглядатимуть поряд з однією високою. А високу вазу відмінно доповнять маленькі чашки з схожого скла.

4.

Зробіть полку особистої - розставте на ній фотографії або вашу колекцію, якщо вона є. Це так легко - просто вставте ваші фото в поєднуються за стилем рамки, або роздрукуйте фотографії в чорно-білому кольорі для більш цікавого виду. Предмети вашої колекції не повинні захаращувати всі полки, вони повинні бути гідною прикрасою всієї кімнати.
{LikeAndRead}

5.

Зробіть ваші полки функціональними. Вони відмінно підійдуть для зберігання ваших DVD-або CD-дисків. Ви навіть можете поставити на полицю невелику лампу і використовувати її, коли читаєте в кутку, якщо місця для столика там не знайшлося.
{/LikeAndRead}