Як займатися фен-шуй перші кроки


Якщо ви новачок в стародавній культурі та науці про Фен-шуй - і не знаєте, з чого почати, - ось кілька простих основних порад про те, що зробити у вашому будинку, щоб посилити позитивні енергетичні коливання. Попередній досвід у Фен-шуй вам не знадобиться!

1.


Дозвольте ознаменувати початок нового періоду у вашому житті (або знайомства з цим мистецтвом і наукою) з маленького поштовху в світ Фен-шуй! Наведені нижче рекомендації будуть для вас основними і на перших етапах допоможуть вам на шляху до створення вашого нового світу. Дозвольте порадити вам почати з готовності встановити більшу енергетичну зв'язок з вашим будинком і робочим місцем. Де почати? Прямо тут ...

2.


Зараз саме час пройтися по будинку і уважно озирнутися навколо. Почніть з входу у вашу квартиру, і пройдіться по всіх кімнатах, коридорах, сходах, по саду і за його територією. Що ви бачите? Що все це означає? Чи кімната, в якій вам подобається перебувати? Позначте для себе, що вам подобатися і розподіліть цю енергію по всьому будинку.

3.

Вхід у вашу квартиру дуже важливий. Джерело ци знаходиться там, де енергія входить у ваше життя; тому починати відчищати ваш будинку слід саме звідси. Переконайтеся, що вхід у вашу квартиру не тільки бездоганно чистий (Фен-шуй любить чистоту), але і добре освітлений. Якщо ви давно не міняли килимок біля входу, зробіть це прямо зараз з твердим наміром все змінити на краще. Якщо ви вирішили прикрасити вашу вхідні двері, не використовуйте засушені матеріали, для цього найкраще підійде шовк. Подрежьте всі кущі та дерева, які перекривають вид зі свого вікна - ми повинні бачити відкриваються перед нами можливості.

4.

Вашій коридору також слід приділити особливу увагу. Приберіть всю зайву меблі і мотлох, який заважає вільно відкривати вхідні двері. Ми ж не хочемо, щоб удача, яку ми так довго чекали, насилу протискуватися в наш будинок. Широко розорюйте двері, адже ваші можливості ВЕЛИКІ!
{LikeAndRead}

5.

Загляньте в вашу комору. Якщо ви давно там немає наводили порядок, то прямо зараз звільніть її від всього вмісту і покладіть туди тільки свіжі непрострочені продукти. Зробіть те ж саме і з вашої аптечкою, (переглядаючи всі анотації та перевіряючи ліки, що випускаються без рецепта, позбудьтеся від тих, у яких давно минув термін придатності). (Запитайте у фармацевта як правильно зберігати ті чи інші ліки). Ми повинні увійти в цей світ свіжими, залишивши вчорашнє звичне для нас харчування і всілякі ліки в минулому.

6.

Подивіться на своє ліжко. Не бійтеся. Єдина вимога до вашого спальному місцю - наявність вільного простору, щоб енергія ци могла вільно циркулювати над вами під час сну. Якщо ви знайдете черевики, коробки, що зберігаються у вас, Бог знає для чого, або клуби пилу, - вся ваша робота нанівець. Звільніть місце і ретельно там все вичистіть. (Якщо ви вагітні, залиште поки як є, але обов'язково вичистіть всі, коли повернетеся додому з дитиною)

7.

Як щодо гаража? Погано? Я знаю. Важко відмовити собі в задоволення не складати весь мотлох у гаражі, якщо там так багато вільного місця. Але ви повинні звільнити тут якомога більше простору. Запевняю вас, що в гаражі ви можете сховати весь мотлох тільки від тітки Маші, але не від Фен-шуй. Є хороша ідея: щотижня, коли у вас збирається сміття, і ви виносите його на вулицю, захопіть разом з ним і які-небудь маленькі, зовсім непотрібні речі. Через пару тижнів ви відчуєте енергетичне полегшення, і ви зрозумієте, що це абсолютно безболісно.

8.

Коли будете проводити курс лікування будинку по Фен-шуй, будьте гранично уважні до своїх думок. Всі зміни у вашому домі будуть особливо помітні, якщо ви все це будете робити усвідомлено. Ось, наприклад: «я (ми) свідомо замінюємо наш уже давно зношений килимок чистим і новим. Наша мета полягає в тому, щоб якомога привітніше зустріти всі хороші можливості, які ми тільки можемо собі уявити. Мої думки зараз тільки про величезний щастя для всіх, хто живе зі мною чи приходить в мій дім ». Будьте обережні зі своїми думками, коли робите щось по Фен-шуй. Вони надають силу вашим діям.

9.

Щасливої вам дороги! Я сподіваюся, це керівництво про перші кроки в світі Фен-шуй буде для вас корисним. Нехай за ці благі наміри відтепер воздасться і вам, і вашому будинку, і кожному, хто входить у ваш будинок. Насправді ... нехай це буде благословенням для кожного, хто так довго до цього йшов! У подяку і намір служити.{/LikeAndRead}