Як звукоизолировать приміщення за допомогою картонок для яєць


Музиканти знову зібралися всі разом ... і це ЧУДОВО! Ось тільки репетирують вони у вас в підвалі, і ви не чуєте навіть власні думки! Є один відносно простий спосіб ефективно і недорого звукоизолировать приміщення, використовуючи в якості ізолятора картонки з-під яєць. Прогулявшись по околицях, щоб набрати картонок, і трохи попрацювавши руками, ви зможете зробити звукову ізоляцію!

1.


Збирайте картонки для яєць - вони відмінний звукоізоляційний матеріал! Вам потрібно багато ... не панікуйте. Все, що потрібно - прогулятися в продовольчі магазини вашого кварталу. Просто заходите в кожен і говорите, що ви збираєте картонки під яєць, і чи не будуть вони настільки люб'язні притримати їх для вас. Кілька тижнів по тому ви і сам не повірите, що їх стільки накопичилося. (Найбільш нетерплячі можуть придбати потрібно кількість відразу через інтернет).

Виходите з розрахунку, що на 1 квадратний метр буде потрібно 30-40 картонок.

2.


Вирішіть, чи потрібно вам ізолювати всю кімнату або тільки стелю. Більшості підвальних приміщень цілком вистачає звукоізоляції на стелі, щоб на верхніх поверхах запанував мир і спокій. Можливо, ви захочете спочатку обробити стелю, а потім вже вирішити - чи потрібно обробляти стіни.

3.

За допомогою пістолета для силікону та будівельного клею склейте 3-4 картонки в «блок». Не потрібно наносити багато клею, декількох крапель між картонками цілком вистачить, і не стискайте їх занадто сильно. Відкладіть вийшли «блоки», ними скористаєтеся пізніше.

4.

Прикріпіть до поверхні шар з окремих картонок за допомогою степлера або шуруповерта. Обидва підійдуть, вибирайте той інструмент, яким ви звикли користуватися. (Якщо ви вибрали шуруповерт, використовуйте шайби і режим з низькими оборотами, щоб не порвати картон).

Якщо картонки в певних місцях не підходять за розміром, обріжте їх ножицями.
{LikeAndRead}

5.

Після того, як вся поверхня покрита картонками, беріться за «блоки», які ви зробили перед цим. Починайте з кутка. Нанесіть будівельний клей в 4-5 місцях і притискайте «блок» до вже прикріпленої картонці. Продовжуйте до тих пір, поки не залишаться місця, де «блоки» не підходять за розміром. Це знову ж легко виправити за допомогою ножиць, а потім приклеїти по вищеописаному принципом. Таким чином, поверхня буде покрита шаром товщиною в 4-5 картонок і абсолютно Звукоизолировать.{/LikeAndRead}