Як позбутися непотрібних речей


Непотрібний мотлох в квартирі перешкоджає нормальному ходу життя. Чистий дім, позбавлений зайвих речей, сприяє більш ясного мислення, адже в ньому ніщо не заважає вам фокусуватися на тому, чого ви дійсно хочете. Ми розповімо вам, як позбутися старих журналів, сувенірів, зламаних предметів і чого б то не було іншого, що вам більше не потрібно.

1.


Почати позбуватися від барахла потрібно з однієї кімнати і потім назавжди заректися тримати там щось непотрібне. Не думайте поки про те, що коїться в інших кімнатах. Винесіть все, що можна вважати мотлохом, в іншу кімнату.

2.


Очистивши одну кімнату, ви зробите так, що в сусідній кімнаті буде справжній сарай. Це нормально. Розсортуйте всі речі, що опинилися в сусідній кімнаті: книги до книг, журнали до журналів, так само електроніку і все інше. Потім знову переберіть кожну кіпу і викинете (або продайте) те, що не використовували протягом останніх двох років.

3.

Так само поступите з усіма кімнатами в своїй квартирі. Почніть з одного місця і переходите до наступного. Після закінчення почніть знову. Коли у вас з'явиться звичка рятувати своє житло від мотлоху, ви самі станете більш організованими.
{/LikeAndRead}