Як позбутися від старої фарби


Утилізація старої фарби в багатьох регіонах регулюється законодавством. Вам потрібно точно знати, які правила існують у вашому місті, області чи регіоні!

1.


Пожертвуйте вашу стару фарбу на благодійність. Немає нічого краще, ніж позбутися чогось, що вам більше не потрібно і разом з цим допомогти кому-небудь. Благодійні пункти є прекрасним стартом, а й іншим організаціям іноді теж часто потрібна фарба, так що, продзвоните і дізнаєтеся!

2.


Поговоріть зі своїм найближчим магазином господарських товарів або місцевими підрядниками. Дуже часто фарба може бути їм потрібна, і вони з радістю заберуть її у вас! Вони можуть також краще вас знати, як можна її утилізувати, і закони вашого регіону. У кожному разі, вони є цінним джерелом!

3.

Відповідно до місцевих правил, вам можуть дозволити викинути засохлу фарбу в звичайний сміттєвий контейнер. Але вам дійсно краще дізнатися місцеве законодавство. Вони міняються від міста до міста, і індивідуальні для кожної області. Перегляньте правила і положення для вашого міста в Інтернеті. Вам потрібно тільки упевнитися, що це безпечно для вашого регіону!

4.

Якщо місцевий закон дозволяє викинути висохлу фарбу, є кілька способів це зробити. Якщо ваша фарба засохла в банку, то обов'язково закрийте її кришкою, коли будете викидати. Ви також можете висушити фарбу, залишивши її на кілька днів на сонці (тільки прийміть заходи від тварин і дітей!). Ви можете висушити її набагато швидше, якщо додасте трохи наповнювача для котячого туалету, він вбере вологу. Зрештою, ви можете покласти на землю старий брезент або аркуш пластмаси, і вилити на нього фарбу, щоб та висохла. А коли висохне, складіть і викиньте. Переконайтеся, що вона висохла, і уникайте потрапляння на траву!
{LikeAndRead}

5.

Знайдіть найближчий пункт прийому токсичних відходів. Зараз вони є в багатьох містах і приймають різні речовини, які не можна викинути на звичайну звалище, включаючи стару фарбу або відпрацьоване машинне масло (як приклади).{/LikeAndRead}