Як уникнути 10 поширених помилок в дизайні інтер'єру


Щоб уникнути помилок в оформленні інтер'єру, візьміть до уваги наступну інформацію.

1.


По-перше, визначте пріоритети. Незалежно від того, чи знімаєте ви квартиру або у вас свій власний будинок, необхідно правильно розрахувати бюджет і взяти до уваги думку всіх членів сім'ї.

2. По-друге, важливо виділити кімнату для прийому гостей, де можна вільно спілкуватися, не побоюючись, що розмови можуть перешкодити комусь із членів родини. Уникайте L-подібної конфігурації, краще дотримуватися U-подібної форми, тому що вона найбільш комфортна. Розташуйте м'який куточок або крісла таким чином, щоб можна було бачити обличчя співрозмовників.

3.


По-третє, розташовуйте меблі так, щоб вона не загороджує прохід і не викликала тим самим незручність. Візьміть до уваги, що меблі, розміщена біля стінки, виглядає не особливо привабливо.

4.

Все має бути гармонійно. Тому уникайте нагромадження в одній частині кімнати і зайвого вільного простору в інший. Все має бути збалансовано. Розміщуйте об'ємну, високі меблі по діагоналі.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви не хочете, щоб інтер'єр вашого будинку нагадував американські гірки, то уникайте меблів різної висоти. Меблі повинні бути на одному рівні.

6.

Оформляйте кімнату в ретельно продуманому стилі. Наприклад, підберіть люстру так, щоб вона поєднувалася з декором столу або стільців. Завдяки таким дизайнерським прийомам в інтер'єрі досягається гармонія.

7.

Правильно розставте акценти. Головним акцентом в інтер'єрі може бути камін, великі вікна, картини і т.д.

8.

Картини слід вішати на рівні очей або трохи нижче. Уникайте надмірностей. Чи не завішуйте картинами всі стіни, залиште хоча б одну стіну вільною. Недоладність псує весь інтер'єр.

9.

Не забудьте про декоративне оздоблення вашого інтер'єру. За допомогою правильно підібраних аксесуарів, ви додасте вашому будинку особливий шарм і свій неповторний стиль. Майте почуття міри, не нагромаджуйте приміщення величезною кількістю всіляких прикрас, сувенірів, статуеток і т.д.

10.

І, нарешті, останній і дуже важливий пункт - світлове оформлення будинку. За допомогою освітлення можна додати інтер'єру містичний вигляд і створити особливу атмосферу. Особливо важливо розмістити освітлення таким чином, щоб картини на стінах були добре освітлені. У кімнатах обов'язково повинна бути люстра, світильники або бра під будь-яке ваш настрій.{/LikeAndRead}