Як класти вінілову плитку


У цій статті розповідається про те, як правильно класти вінілову плитку.

1.


Визначтеся з бажаним видом плитки і її зносостійкість. Існує багато варіантів вінілової плитки - під дерево, під камінь і т.д. Вінілову плитку можна покласти практично в будь-якій кімнаті, включаючи ванну і кухню. Ви будете здивовані тим, наскільки натурально вона виглядає. Термін служби вінілової плитки коливається від 10 років і до безкінечності, більшість виробників дає на неї гарантію.

2.


Приберіть і підготуйте підлогу. Вам потрібно буде прибрати підлогу і перевірити, щоб він був рівним. На ньому не повинно бути пилу або бруду, яка перешкоджатиме зчепленню клейкого шару на задній стінці плитки з поверхнею підлоги. Потім, покладіть плитку, але поки не знімаючи захисної плівки, щоб переконатися, що плитка лежить так, як вам хотілося б і що зазори між плитками рівні. Приготуйте шматочки плитки, які можуть знадобитися. Також, перед тим, як почати класти плитку, можна нанести грунтовку, щоб плитка щільніше прилягала до підлоги.

3.

Починайте класти плитку. Тепер можна зняти задній шар з плитки і покласти її, як було задумано. Перевірте, щоб плитки щільно прилягали один до одного, і щоб між ними не було зазорів. Коли закінчите класти плитку, пройдіться по ній валиком, щоб вона щільніше прилягала до підлоги.
{/LikeAndRead}