Як фарбувати алюміній


Алюміній часто застосовується в якості обшивального матеріалу. Він міцний і довговічний. Однак фарба на ньому не завжди виглядає добре. Спробуйте потерти рукою алюмінієву обшивку, що простояла всього пару років. Ваша рука вкриється білуватим нальотом. Це результат окислювальних процесів. Ось і фарба поступово стирається. Деякі вважають, що це навіть добре: мовляв, від дощів обшивка стає чистішим. Однак багато хто розуміє, що окислення - це, по своїй суті, руйнування. Втім, це можна поправити. Правильна забарвлення і догляд дозволяють звести до мінімуму шкоду від окислення і руйнування алюмінію.

1.


Додайте в мийну машину очищуючий розчин і копітко обприскати кожен сантиметр обшивки. Годиться будь засіб для чищення, але краще за все ті, що містить ортофосфат натрію. Почніть процедуру з верхньої частини і поступово спускайтеся вниз. Будьте обережніше з вікнами: мийна машина може пошкодити скла і навіть рами.

2.


Як випливає змийте засіб для чищення з обробленої поверхні, затока на цей раз в мийну машину чисту воду. На обшивці не повинно залишитися ні краплі чистить речовини. Зазвичай для такої процедури використовують мийну машину з робочим тиском близько 200 атмосфер.

3.

Тепер залиште алюміній сохнути на сонці протягом двох повних днів. Це дуже важливо. В принципі, обшивка може висохнути години за дві, однак щоб просушити алюміній напевно, дійсно потрібно саме два дні.

4.

Змішайте розчинник з масляною грунтовкою. Як правило, найкраща пропорція становить 0,5 літра розчинника на приблизно 4 літри грунтовки. За допомогою такої суміші ви створите шар, що відокремлює алюміній від емульсійної фарби, яка містить нашатирний спирт. Справа в тому, що при зіткненні алюмінію та аміаку відбувається хімічна реакція з виділенням газу. Як наслідок, утворюються газові бульбашки, та й поверхню обшивки починає руйнуватися. Масляна грунтовка виключає контакт алюмінію з аміаком.
{LikeAndRead}

5.

Перед тим як фарбувати алюміній емульсійної фарбою обраного кольору, почекайте, поки грунтовка висохне. Залежно від марки фарби її наносять в один або два шари. Відповідну вказівку ви знайдете на етикетці. Найпростіше фарбувати зовнішню обшивку будівлі за допомогою фарбопульта.
{/LikeAndRead}