Як фарбувати як професійний маляр


Фарбування є швидким і доступним спосіб змінити зовнішній вигляд кімнати. З мінімальним рівнем підготовки і необхідним інструментом із самостійним фарбуванням кімнати навіть новачок може впоратися на відмінно! Тут перераховані кілька порад які допоможуть вам якісно пофарбувати кімнату.

1.


Купуйте найкращу фарбу, пензлі, валики, а також стрічку для малярних робіт, з тих, що ви можете собі дозволити. Придбання якісних інструментів є хорошою інвестицією, тому що вам не доведеться міняти їх занадто часто. Крім того, це економить час і збільшує ваші шанси на отримання професійних результатів.

2.


Подивіться безкоштовний майстер-клас в місцевому господарському магазині або відео з практичними рекомендаціями, якщо ви плануєте обробляти стіни губкою, наносити глазур, або малюнок на свіжопофарбовану поверхню. Ці типи оздоблювальних робіт можуть бути дорогими і трудомісткими, тому краще заздалегідь до них підготуватися, ніж потім шкодувати.

3.

Приберіть меблі або перемістіть її в центр кімнати і накрийте плівкою, перш ніж приступити до фарбування. Підготовкою кімнати найкраще зайнятися за день до фарбування. Потрібен час, щоб накрити вікна, дверні рами, плінтуси, стелі та інші деталі, які ви не хочете фарбувати. Промийте стіни водою з невеликою кількістю мила, перш ніж фарбувати їх.

4.

Переконайтеся, що всі необхідні інструменти знаходяться в кімнаті. Як тільки ви почнете роботу, вам не доведеться витрачати час і енергію на те, щоб ритися в гаражі, в пошуках валика, яким вам потрібно фарбувати стелю.
{LikeAndRead}

5.

Прочитайте і дотримуйтесь інструкцій на фарбі для досягнення найкращих результатів. Почніть з верхньої частини стіни, поступово спускаючись вниз, до плінтуса. Є ряд інструментів, від щітки до електричних аерографів, які можна використовувати для фарбування. Виберіть інструмент, який найкращим чином відповідає обсягу вашої роботи і рівню досвіду.

6.

Після того, як останній шар фарби висохне, приступайте до прибирання. Особливої уваги вимагають інструменти. Замочіть кисті в теплій воді, щоб видалити фарбу, потім повісьте сушитися. Закрийте банку із залишками фарби кришкою; зберігайте невикористану фарбу в прохолодному, сухому місці.
{/LikeAndRead}