Як фарбувати краю


Фарбування стін - це найкращий і найдешевший спосіб змінити кімнату. Найважливіша частина цього процесу, завдяки якій результат виглядає більш професійним, - це робота з краями пофарбованої ділянки. У цій статті розповідається як пофарбувати краю не гірше професіонала.

1.


Клейка стрічка

Використовуючи клейку стрічку при фарбуванні країв, ви додаєте собі роботи. Цей крок може бути важким і копіткою, але коли ви приклеїте стрічку, робота піде швидше. Вам всього лише потрібно досить стрічки, щоб обклеїти необхідну площу, і ножиці, щоб порізати стрічку на шматочки. Якщо ви вирішили використовувати стрічку, не забудьте нанести на стіну грунтовку перед фарбуванням. Це дуже важливо, бо коли ви будете знімати стрічку, то фарба зніметься разом з нею, якщо ви попередньо НЕ завдали грунтовку.

2.


Кутова щітка

Простіший спосіб зафарбовування країв - це використання кутовий щітки. Вона може вам допомогти більш точно зафарбувати краю, але під час роботи вам потрібно бути уважнішими і акуратніше. Тим не менше, вам не потрібно буде виконувати зайвих дій, як у випадку з стрічкою.

3.

Колісні або безколісного щітки для країв

Використання таких щіток може здатися веселим і простим методом фарбування. Вони нагадують іграшки, але бажання перетворити фарбування в веселощі може призвести до не найкращим результатам. Такі щітки не володіють точністю кутових щіток і не дають того ж результату, що і клейка стрічка. Ви можете комбінувати використання кутовий щітки і колісної, використовуючи її для зафарбовування пропусків.
{/LikeAndRead}