Як набирати вагу при вагітності


Є хороший спосіб і поганий спосіб набирати вагу під час вагітності. Вашою метою повинен бути здоровий і поступовий набір ваги. Якщо ви будете набирати протягом час вагітності занадто багато ваги, це може призвести до надмірного ваги новонародженого, гестационному діабету і труднощами з втратою ваги після пологів. Якщо ви не наберете достатньо ваги, це може призвести до недостатнього ваги новонародженого і інших проблем плоду.

1.


Почніть виробляти звичку до правильного харчування ще до того, як завагітніти. Це зможе зробити перехідний період набагато простіше. Їжте менше солодких і жирних продуктів, що не мають значної поживної цінності.

2.


Запитайте свого лікаря, скільки ваги ви повинні набрати за час вагітності. Середня прибавка у вазі - приблизно 11-15 кілограмів, але у вашому випадку вона може бути більшою чи меншою, залежно від того, чи є у вас надлишок або нестача ваги.

3.

Додавайте до свого раціону тільки 200 зайвих калорій в день. Жінка, яка вже правильно і збалансовано харчується, не потребує тому, щоб вносити різкі зміни в свій режим.

4.

Введіть у свій режим продукти, багаті білком і корисними жирами. Серед цих жирів - арахісове масло, авокадо, жирна риба і горіхи.
{LikeAndRead}

5.

Нехай надбавка у вазі під час вагітності буде поступовою. Здорова вагітність увазі набір 450 - 900 г протягом першого триместру і потім 0,5-2 кг щотижня протягом другого і третього триместрів.
{/LikeAndRead}