Як навести порядок в гардеробі


Зізнайтеся, вас лякає думка про те, що доведеться відкрити шафу? Одяг, взуття, різні аксесуари і всяка дрібниця звалені в купу, так що знайти щось не представляється можливим? Скористайтеся нашими підказками, щоб правильно організувати простір вашої шафи, навести порядок, який буде легко і просто підтримувати.

1.


По-перше, придумайте систему. Кожна річ повинна мати своє місце. Деякі вважають за краще організовувати гардероб за колірною гамою, це додає симпатичний вигляд, навіть якщо ви залишите шафа відкритим. Можна організувати простір не тільки за кольором, але і за категоріями одягу: від коротких рукавів до довгих, потім сукні та светри. Краще, якщо спідниці будуть висіти окремо від всіляких штанів і джинсів. Для піджаків і жакетів має бути своє місце, щоб ви могли легко вирахувати місцезнаходження кожного, коли він знадобитися. Повісьте їх за кольоровою гамою, переходьте від коротких речей до довгих - таким чином, під короткими речами утворюється вільне місце, яке ви використовуєте, щоб зберігати туфлі, їх буде легко дістати, не зачіпаючи одяг.

2.


Верх гардеробу відмінно підходить для зберігання сумочок. Ви також можете задіяти для цих цілей антресолі, якщо у вас в будинку вони є. Можна піти далі і обладнати закриту додаткову полицю над шафою - тоді ваші речі не будуть припадати пилом і у вас з'явиться додаткове місце зберігання. Якщо у вас старомодний шафа з одного вертикальної вішалкою для плічок, можна просто переважити її вище, а трохи нижче прикріпити ще одну - це допоможе створити місця для додаткових речей. Словом, подумайте, може бути, невеликі ремонтні роботи дадуть вам більше простору для зберігання.

3.

Якщо дверцята гардеробу розсувні, то вішалки на них - це відмінне місце для зберігання таких речей як ремені, шарфи та капелюшки. Якщо у вас звичайні дверцята, то можна повісити кілька гачків на бічні стінки шафи. Таким простим способом ви зробите шафа більш функціональним!

4.

Якщо у вас небагато місця в спальні, можна придбати спеціальні ящики для білизни і встановити їх у шафі, економлячи місце для комода. Точно також можна додати їх до простору над шафою, щоб не витрачати корисну площу кімнати.
{LikeAndRead}

5.

Існує багато відмінних ідей для зберігання в спальні, наприклад, можна придбати стильні контейнери з пластику або іншого матеріалу, різних форм і розмірів, але оформлені в одній колірній гаммі або з однаковим малюнком. Пошукайте в інтернеті більше ідей, які зможуть перетворити ваш гардероб.{/LikeAndRead}