Як нанести нове покриття на плитку


Блиск плитки на кухні чи у ванній може освіжити і оживити тьмяний підлогу. Нанести нове покриття на плитку набагато дешевше, ніж повністю замінити її. Ви можете зробити це самі за мінімальний відрізок часу і за допомогою всього декількох інструментів. Навчитися наносити нове покриття досить просто. Якщо ви будете виконувати наступні прості вказівки не поспішаючи, то ви отримаєте результат, який буде виглядати майже як робота професіонала.

1.


Зніміть ущільнення за допомогою засобу, що розчиняє силікон, яке можна придбати в будь-якому будівельному магазині. Вам потрібно видалити всі залишки старого ущільнення, так як воно буде засмічувати нове покриття і, таким чином, псувати його зовнішній вигляд.

2.


Якщо у вас стара керамічна плитка, протруїти її кислотної пастою. Протруювання підготує вашу плитку до нанесення нового покриття. Працюючи з кислотною пастою, обов'язково одягніть рукавички і працюйте повільно, щоб вона не потрапила на ті ділянки, які ви не збираєтеся обробляти.

3.

Протріть плитку знежирюючим засобом, щоб видалити всі залишки сміття і бруду. Протріть всю поверхню, на яку ви будете наносити нове покриття. Дайте їй висохнути перед тим, як перейти до наступного кроку.

4.

Нанесіть епоксидну грунтовку. Можна використовувати як грунтовку у вигляді спрею, так і ту, яка наноситься щіткою або валиком. Не забудьте нанести грунтовку і в кутах. Це необхідно для того, щоб підготувати поверхню до нанесення нового покриття.
{LikeAndRead}

5.

Розпорошите акрілуретанових смолу. У багатьох будівельних магазинах можна забарвити цей продукт у будь-який колір. Смола буває двох видів - та, яка застигає протягом 2-х днів, і та, яка застигає за 3 дні. Щоб домогтися кращого результату, виберіть останню. У такому випадку, вам, звичайно, доведеться виділити 72 години для її висихання.

6.

По завершенню роботи нанесіть на підлогу поліуретан. Він додасть покриттю стійкість і блиск.

7.

Підтримуйте зовнішній вигляд підлоги за допомогою щадного засобу, який підходить для плитки з новим покриттям. Протирайте його м'яким миючим засобом або пінливим очищувачем. Завжди протирайте підлогу чистою водою після використання засобів для миття підлог.
{/LikeAndRead}