Як наносити венеціанську штукатурку


Фарба - це ідеальне покриття для стін, але якщо ви шукаєте для своїх стін щось, що додасть їм текстуру і ефект патини, то тоді вас може зацікавити венеціанська штукатурка. Цей вид обробки ідеально підходить для того, щоб додати вашому будинку слабкий розкоші, також його дуже легко наносити навіть самостійно. Просто слідуйте цим простим радам і ви внесете у ваш будинок частинку Італії.

1.


Підготуйте стіну і нанесіть на неї грунтовку. Якщо ви збираєтеся нанести штукатурку темного кольору, то спочатку вам потрібно буде нанести грунтовку схожого кольору, щоб уникнути появи білих розлучень.

2.


Наносите штукатурку тонким шаром за допомогою шпателя, тримаючи його під прямим кутом. Намагайтеся сформувати довгі і короткі хвилясті лінії. Наносите штукатурку на невеликі області, щоб вона була якомога тонше і рівніше. Якщо після першого нанесення штукатурки у вас з'являться иезакладені місця на стіні, це нормально, ви до них повернетеся, коли будете наносити другий шар. Постійно споласкивайте шпатель водою під час роботи, щоб засохла штукатурка не залишалася на стіні і не дряпала її.

3.

Коли вся стіна буде покрита штукатуркою, залиште її на 4 години, щоб вона висохла, потім відшліфуйте.

4.

Почніть наносити другий шар як в кроці 3, на цей раз замазуючи иезакладені місця, які залишилися після першого шару. Якщо хочете, можете нанести і третій шар, але пам'ятайте, що перед тим, як нанести наступний шар і відшліфувати стіну, потрібно дати штукатурці повністю висохнути.
{LikeAndRead}

5.

Після того, як висохне останній шар штукатурки, пополіруйте стіну чистим кельмою, покладемо його плазом на стіну. Протріть стіну вологою ганчіркою.

6.

Потім протріть стіну великої шліфувальної папером, щоб вона була більш гладкою.

7.

Протріть стіну вологою ганчіркою, щоб стерти пил.
{/LikeAndRead}