Як обставити кімнату


Для того щоб вибрати меблі для кімнати, потрібно почуття стилю і правильне сприйняття простору. Якщо вам потрібно обставити кімнату, міркуйте як архітектор, що може дозволити конкретне приміщення. Дизайн повинен бути не тільки стильним, але і зручним, вам потрібно вирішувати, як ви розташуєте диван, крісла, кавовий столик, телевізор ит.д. Тоді ви отримаєте затишний куточок для всієї родини, де можна поговорити з друзями і зібратися всім разом.

1.


Подумайте про те, для чого ця кімната призначена: спальня, кімната для гостей або зона відпочинку. Коли ви визначитеся з основною функцією, вам легше буде спланувати, які меблі вам знадобитися, як вписати її в простір кімнати і створити цілісний інтер'єр.

2.


Перш ніж купувати меблі, виміряйте розміри кімнати рулеткою і запишіть всі дані. При виборі меблів звертайте увагу на розмір кожного предмета, прикидайте, куди саме ви зможете його поставити. Постарайтеся не захаращувати кімнату зайвими меблями - ви повинні мати можливість спокійно і без травм пересуватися в просторі. Якщо наявна меблі не підходить, у вас повинна бути можливість змінити її на те, що вам подобається.

3.

Визначте загальний стиль вашої кімнати: французька, сучасний, класика або вікторіанська готика, відштовхуйтеся від тієї меблів, яку ви обрали. Якщо ви хочете чітко витримати весь стиль, або ваша меблі не вписується, то варто купити нову або, якщо можливо, зробити нову оббивку або змінити поверхні. Не забудьте про доповнюючих елементах: покриття підлоги, стіни, різноманітні полиці і аксесуари, які допоможуть додати цілісний вигляд - цим варто зайнятися до того, поки ви внесете всі меблі.

Як правильно розставити меблі

1.

Спочатку визначитеся з місцем і поставте найбільший предмет інтер'єру. Зазвичай це диван, хоча це може бути і крісло, і навіть великий телевізор.

2.

Знайдіть «фокус» кімнати, її центральне місце і розташуйте ваш найбільший елемент дизайну навпроти цієї точки. «Фокусом» може служити що завгодно: камін, розсувні двері, велике вікно, або, як говорилося раніше, широкоформатний телевізор.

3.

Визначте місце для меблів, яка доповнює центральну частину інтер'єру. Наприклад, журнальний столик навпроти дивану або невелика тумба поруч із кріслом. Гармонійно виглядає інтер'єр, якщо доповнюють предмети до головного виконані в стилі, злегка відмінному від стилю основного предмету меблів. Наприклад, круглий столик або крісло з округленими краями добре доповнять прямокутний диван.

4.

Виберіть меблі для того, щоб виділити зони кімнати, інакше виникне відчуття порожнечі чи нудьги. Наприклад, столик біля вікна для відеоігор зможе створити «дитячу» зону у вітальні. Не залишайте порожні кути, якщо не хочете відчуття недоробки. Відмінним рішенням є комп'ютерні столики або крісло.

Організуйте рух

1.

Між меблями повинен залишатися вільний місце, не менше ніж на два-три кроки, тільки так можна спокійно переміщатися по кімнаті, особливо, якщо є гості. Намагайтеся не влаштовувати місця для сидіння там, де ймовірно будуть ходити люди: це незручно і некомфортно.

2.

Найважливіший потік руху повинен знаходитися за меблями. Кращий спосіб організувати його - це створити прохід вздовж кордонів кімнати. Його легко прорахувати, дізнавшись периметр кімнати. Просто складіть кількість кроків, яке можна зробити вздовж стін і складіть суми разом.

3.

Меблі не повинна загорождать прохід до кімнати, тому краще, щоб між меблями і входом був принаймні метр вільного простору. Звичайно, якщо ви влаштуєте гучну вечірку, місця повинно бути ще більше, тому варто подумати, які меблі можна просто винести з кімнати на цей випадок, не втрачаючи при цьому функціональних елементів кімнати.{/LikeAndRead}