Як пофарбувати стіни за допомогою губки


Якщо вам потрібно оновити свою кімнату, або стіни знаходяться в поганому стані, існує відмінний спосіб приховати тріщини і вм'ятини.

1.


Фарбування стін за допомогою губки полягає в нанесенні одного шару фарби поверх іншого. Якщо стіни матові, ви можете нанести зверху більш темну або світлу фарбу. При цьому первинний колір буде проглядатися через мазки. Це додасть фактурність будь-якій поверхні і приховає різного роду недоліки. Колір фарби може бути світліше або темніше кольору стіни, але він повинен ставитися до тієї ж гамі кольорів.

2.


При використанні губки з великою кількістю пор поверхню пофарбованої стіни буде більш фактурною. Губка з невеликою кількістю великих дірок додасть стіні більш рівний колір. Ви можете придбати такі губки в будь-якому магазині господарських товарів для дому. Обов'язково використовуйте рукавички, щоб не забруднитися. Якщо ви не збираєтеся повністю перефарбовувати стіну, а хочете тільки надати їй додатковий відтінок, швидше за все, двох літрів фарби буде достатньо. Однак точну кількість фарби залежатиме від розмірів кімнати.

3.

Переконайтеся, що поверхня стіни чиста. Візьміть губку, намочіть її у фарбі і доторкніться до стіни, злегка розмазуючи фарбу. Не торкайтеся губкою до одного і того ж ділянці поверхні, так як в цьому випадку оригінальний колір стіни просто закраситься. Не наносіть занадто багато фарби. Найкраще для початку потренуватися на аркуші картону, щоб подивитися, якого ефекту ви хочете досягти. Окрасьте таким чином всі стіни. Щоб профарбувати кути, ви можете відірвати і використовувати невеликий шматочок губки.

4.

Ось кілька хороших прикладів поєднання фарб: жовто-коричневий і світліший відтінок, синій і світло-синій або білий і т.д. Просто подивіться, які кольори продаються в магазині і виберіть той, який найкраще підходить до кольору вашої стіни. Ви можете навіть спробувати використовувати дві фарби одночасно, наприклад, для жовто-коричневою стіни використовувати темно-коричневу і білу фарби.
{/LikeAndRead}