Як оформити вітальню


Є багато способів облаштувати порожню вітальню. Для початку визначитеся зі стилем, який ви хотіли б бачити: ви можете вибрати як традиційний, так і більш сучасний. Також вам необхідно виділити гроші для покупки або оренди меблів в кімнату.

1.


Зробіть прибирання в приміщенні, щоб кімната була готова до оформлення. Якщо у вас на підлозі паркет, підметіть його. Подумайте, чи не хочете ви відполірувати підлогу. Якщо ваш підлога вкрита килимом, пропилесосьте підлогу. Можна замовити професійну чистку килима.

2.


Знайдіть основний фокус кімнати - те, на чому буде зупинятися погляд. Це може бути чудовий вид з вікна або гарний камін.

3.

Виміряйте параметри кімнати, щоб вибрати меблі. Якщо ви хочете, щоб у кімнаті всім вистачило місця, продумайте, куди поставити велике крісло, крісло-диван на двох, великий стілець і лавочку для ніг або велике крісло з відкидною спинкою, залежно від того, що ви віддаєте перевагу. Подумайте, що ще з меблів може вам знадобитися - стіл, книжкові шафи або музичний центр.

4.

Купуйте меблі, яку ви обрали. Підберіть приємні відтінки, які прикрасять вашу кімнату. Робіть вибір виходячи з оформлення кімнати. Можливо, вам необхідно буде перефарбувати вашу кімнату перед тим, як завести меблі.
{LikeAndRead}

5.

Завезіть і розставте меблі. Складіть список аксесуарів, які вам знадобляться: фіранки, стельовий вентилятор, картини або плакати на стіну, декоративні подушки, килимки, лампи, статуетки та інші прикраси.

6.

Встановіть необхідну вам техніку: телевізор, відеоплеєр та інші пристрої на ваш розсуд.
{/LikeAndRead}