Як оформити приміщення


Не потрібно бути дизайнером, щоб оформити інтер'єр. Оформлення інтер'єру може бути хобі чи корисним навиком. Уміння правильно поєднувати предмети інтер'єру може перетворити будь-яке приміщення, незалежно від вашого бюджету. Кілька нескладних рекомендацій будуть корисні при декоруванні будь-якої вашої кімнати.

1.


Шукаємо джерело натхнення. Можливо, ви вважаєте, що у вас недостатньо фантазії або фізичних сил для оформлення інтер'єру. Озирніться навколо, постарайтеся знайти цікаві для вас предмети, вони не обов'язково повинні бути елементами декору. Якщо ви прямуєте моді, загляньте в свою шафу - який колір в ньому переважає. Якщо ви любите вирощувати квіти, уважно розгляньте їх. Якщо ви кухар - у вас багата фантазія у всьому, що стосується прикраси страв. Любителів пляжу не залишить байдужим приміщення, де переважають відтінки океану, морські камінчики або черепашки. Погортайте спеціальні журнали. Не впадайте у відчай, якщо послуги дизайнера припадуть вам не по кишені, так як ви самі зможете відтворити свою власну кольорову гаму і знайти свій власний стиль.

2.


Створюємо центральний елемент кімнати. Це може бути будь-який предмет інтер'єру, на який спрямована більше уваги. Якщо вам здається, що телевізор або камін захаращують вашу кімнату, а предмети меблів - не на своїх місцях, розмістіть їх ближче до каміна або створіть зону відпочинку у венеціанського вікна. Таким чином, ви створите затишні куточки в кімнаті, які притягують погляд. Якщо в кімнаті немає центрального елемента, створіть його. Ним може стати велика картина або пофарбована в яскравий колір стіна.

3.

Підбираємо колірну гамму. При декоруванні кімнати дуже важливо правильно вибрати відтінки інтер'єру. Не бійтеся використовувати найсміливіші колірні поєднання. Виходячи з підібраною колірної палітри, ви зможете вибрати колір ковроліну, меблів, аксесуарів. Виберіть один основний колір і два відтінкових.

4.

Правильно підбираємо фарбу. Не слід витрачати надто багато грошей, щоб провести оздоблювальні роботи в вашому приміщенні. Наприклад, зміна дизайну кухні може коштувати дуже дорого. Окрасьте шафки і стіни - ось вам вже недорогий ремонт. Фарба може перетворити будь-яку річ, знайдену на розпродажі, в дизайнерський об'єкт декору.
{LikeAndRead}

5.

Створюємо гармонію. При декоруванні кімнати дуже важливо не перестаратися. Якщо немає необхідності, вам не слід перестилати підлоги або фарбувати стелю в яскравий колір. Одне з головних правил в дизайні - не перестаратися. Якщо у вашій кімнаті переважають рожеві кольори, розбавте їх темнішими відтінками, такими як чорний або шоколадно-коричневий, для гармонійного поєднання. Радимо не відразу приступати до ремонту, а почекати кілька днів. Час допоможе вам зрозуміти, чого ви дійсно хочете.
{/LikeAndRead}