Як повісити вішалку для каструль


Якщо ви багатообіцяючий шеф-кухар, досвідчений кухар або просто господар, що володіє красивою кухонним начинням, якій можна похвалитися, вішалка для каструль може стати прекрасним аксесуаром. Крім того, що вона цікава на вигляд, вона ще й надає додатковий простір і звільняє місце в шафках. Як тільки ви визначитеся зі стилем, який підійде вашій декору, ви зможете повісити вішалку самі. Ось як.

1.


Виберіть місце, щоб вішати кухонне начиння, в межах досяжності. Ви ж не захочете помістити вішалку занадто високо. Також зверніть увагу на освітлення, щоб не закрити джерело світла.

2.


Розмітьте місця, де гіпсокартон стін стикається з балками. Це можна зробити двома способами: використовувати детектор неоднорідностей або пошукати цвяхи або головки від цвяхів. Детектор неоднорідностей дуже простий у використанні: їм потрібно просто водити по стелі і чекати, поки він не просигналізує про те, що наткнувся на каркас.

3.

Просвердлите отвори. Раз вже ви визначили знаходження стельових балок і вирішили, де буде розташовуватися вішалка, виміряйте відстань між сполуками, і зробіть позначки на стелі. Просвердлите отвори, однак переконайтеся, щоб вони не були більше, ніж стельові гачки.

4.

Закріпіть ланцюга. Після того, як вкрутите гачки, можете починати встановлювати вішалку. Починайте цей процес, визначившись, наскільки низько повинна висіти ваша вішалка. Повісьте ланцюга на стельові гачки.
{LikeAndRead}

5.

Прикріпіть вішалку. Оскільки ланцюга звисають до бажаної довжини, ви можете прикріпити вішалку. Після цього можна вішати кухонне начиння.
{/LikeAndRead}