Як повісити гардини


Вам потрібно дізнатися, як повісити гардини у новому будинку? Хочете, щоб ваші вікна привертали увагу? Придивіться до стіни. Хочете, щоб вікна здавалися більше? Вікна пропускають світло в кімнату і роблять її візуально більше. Зробити це можна таким чином. Повісьте гардину на пару сантиметрів нижче стелі, а не прямо над вікном. Завдяки цьому вікна і все кімната будуть здаватися більше. Також зверніть увагу на ширину вікон. Хочете, щоб вони виглядали ширше? Тоді повісьте на них гардини у 2 рази ширше, ніж ширина самого вікна. Це створить ілюзію, що вікно велике. Запам'ятайте ці поради і прочитайте наступну статтю, щоб дізнатися, як надати фантастичний вид вашим вікнам.

1.


Ізолентою позначте ті місця, де будуть висіти гардини. Це допоможе вам наочно уявити площа, яку буде займати декороване вікно. Робіть все на свій розсуд, а також виходячи з ефекту, який ви хочете отримати.

2.


Перед тим, як купити гардини, перерахуйте ще раз їх довжину і висоту, а також довжину карниза. Природно, ви б хотіли, щоб гардини були зібрані в складки. Тому, якщо ви вирішили купити карниз довжиною 180 см, ширина гардин повинна бути від 275 до 365 см. З висотою все йде з точністю до навпаки. Якщо висота вікна 2 м, не купуйте гардини довше, ніж 2 м, тому що це буде виглядати не так вже й привабливо. Купуйте рівно стільки, скільки потрібно або трохи менше, ну або будьте готові до того, що тканина доведеться підшити.

3.

Прикріпіть карниз. Щоб рівно його повісити, поміряйте відстань від стелі до ізоляційної стрічки, яка позначає, де буде верх гардин. Якщо воно становить 25 см, відміряйте 25 см з іншого боку і наклейте ізоляційну стрічку і там. Тепер потрібно визначитися з шириною. Можна відміряти відстань від краю вікна до ізоляційної стрічки і так само зробити з іншого боку, щоб вони були абсолютно симетричними. Все точно так, як і у випадку з висотою. Але також можна повісити гардини асиметрично, якщо хочете приховати тріщину біля вікна або якщо ви хочете, щоб вікно, яке зміщене від центру, виглядало більш гармонійним.

4.

Тепер повісьте гардини на карниз - на спеціальний стрижень або на гачки для штор. На цьому все. Бажаю вам вдало повісити гардини.
{/LikeAndRead}