Як повісити картину


Для мене вибір місця для картини і сам процес її розміщення - це найприємніший момент у декоруванні кімнати, так як тут можна внести щось своє. Моя філософія декорування полягає в простоті, тому я вам дам всього 3 ради, які можуть бути корисні вам, коли ви будете вішати картину.

1.


Підготовка. Думаю, найважливішим моментом, який треба ретельно продумати, є підготовка картини. Почекайте трохи, щоб назбирати грошей на якісну рамку і покриття, особливо якщо ви збираєтеся помістити туди цінну або свою улюблену картину. Це не тільки додасть їй кращий вигляд, а й зменшить ймовірність того, що вона зіпсується з часом під впливом навколишнього середовища. Це ж стосується і того, що особисто я вважаю цінним - предметів образотворчого мистецтва або сімейних фотографій. Рамки можуть бути зроблені з різних матеріалів і з різними текстурами. Більшість людей знають, чого хочуть. Що стосується покриття, то перевірте, щоб воно було зроблено з матеріалу, що не містить кислот, щоб запобігти будь-яке псування картини.

2.


Перед тим, як щось повісити в новому місці, поспостерігайте один день, щоб побачити, де саме сонячні промені падають на стіну. З часом картина може потьмяніти через сильний сонця. Те ж саме стосується картин, розміщених біля ванної кімнати - з часом волога може зіпсувати їх.

3.

Компонування. Зібравши в одному місці схожі предмети, ви можете отримати досить цікавий ефект. Я б вам радила пошукати в бібліотеці кілька книг з мистецтва і почитати в них про те, які візуальні ефекти можна отримати, розміщуючи різні предмети в певних місцях. Їх можна згрупувати по темі (наприклад, зимові пейзажі) або з фотографіями людей, це не проблема. Але постарайтеся зробити так, щоб на стіні не було зосереджено надто багато об'єктів. Якщо кожного разу, коли ви дивитеся на стіну з картиною, перед вашими очима постають різні образи, через те, що вона перевантажена ними, то це швидше відволікає вас, чим збільшує простір кімнати.

4.

Сталість. Ну і наостанок, подумайте над тим, як часто ви б хотіли щось змінити. Це вплине на те, які матеріали потрібно використовувати, щоб повісити картину - від цвяхів до маленьких гачків на липкій основі. Якщо ваша стіна покрита особливою фарбою, то вам потрібно подумати над формою, яка буде завдавати їй найменший збиток.
{/LikeAndRead}