Як повісити на стіну телевізор з плоским екраном


У багатьох сім'ях, у яких у будинку є камін, часто виникають суперечки про те, як краще розставити меблі у вітальні: навколо каміна або навколо телевізора. Ви можете покласти цим суперечкам кінець, повісивши телевізор на стіну - так всі залишаться задоволені. Новенький телевізор з плоским екраном заслуговує того, щоб бути в центрі уваги. Не варто ставити його на маленький столик десь у кутку кімнати. Повісьте телевізор посередині головної стіни вітальні - тут він буде відразу ж кидатися в очі.

1.


Дістаньте телевізор і монтажну консоль з коробки. Одна сторона монтажної консолі буде кріпитися до стіни, а інша - до задньої частини телевізора. За допомогою наявних в комплекті кріплень приєднайте відповідну частину монтажної консолі до задньої частини телевізора.

2.


Використовуючи детектор неоднорідностей, визначте поверхні стійок каркаса стіни в тому місці, куди ви хочете повісити телевізор, і позначте ці місця олівцем. По центру (на однаковій відстані від стійок) прикладіть до стіни частина кріпиться до неї консолі і через отвори для шурупів позначте олівцем місця для свердління. Переконайтеся в тому, що всі відмітки для майбутніх отворів знаходяться на одному рівні.

3.

На місці зроблених відміток просвердлите отвори необхідного розміру (вони повинні відповідати розміру шурупів для кріплення монтажної консолі). Вставте в просвердлений отвір дюбель і забийте його в стіну молотком.

4.

У відповідні отвори в монтажній консолі Протягніть наявні кабелі. За допомогою вхідних в комплект шурупів закріпіть одну частину монтажної консолі на стіні. Попросіть кого-небудь допомогти вам і, піднявши телевізор, надійно з'єднайте дві частини монтажної консолі. Перевірте, чи не погойдується Чи закріплений таким чином телевізор: він повинен триматися на консолі нерухомо.
{/LikeAndRead}