Як повісити рамку


Повісити картину в рамочці рівно і на потрібній висоті - це заняття найчастіше досить важке. Але можна обійти метод проб і помилок, що приводить до появи декількох отворів в стіні, просто використовуючи логіку. За допомогою наступних порад ви зможете міцно і рівно прикріпити рамку всякий раз, коли вам знадобиться це зробити.

1.


Знайдіть собі помічника, який триматиме рамочку в тому місці, де ви хочете її повісити. Також він повинен її переміщати, поки не виберете положення рамки, яке вас влаштовує. Потім на стіні намалюйте олівцем лінію, рівну по довжині верхній стороні рамки.

2.


Поставте рамку на підлогу і поміряйте відстань від гачка або петлі, яка знаходиться ззаду, до верхньої частини рамки. Відміряйте і намалюйте на стіні 2 точки на однаковій відстані нижче лінії, яку намалювали раніше. З'єднайте їх прямою лінією.

3.

Візьміть детектор неоднорідностей і проведіть їм уздовж нижньої лінії, яку ви намалювали, таким чином, ви виявите найближчу стійку каркаса на стіні. Помітьте це місце.

4.

Визначте, чи знаходиться воно там, де б ви хотіли забити цвях, на якому висітиме рамка. У такому випадку, закріпіть в цьому місці шуруп для дерева під невеликим нахилом вгору. Шуруп повинен виступати зі стіни достатньо, щоб рамка могла висіти на шурупі.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ж каркас знаходиться в невідповідному місці, просвердлите в стіні отвір під невеликим кутом в іншому місці вздовж нижньої лінії. Вставте гіпсокартонний фіксатор і вкрутите в його шуруп, як і в кроці 4.

6.

Повісьте гачок або петлю рамки на шуруп. Прикладіть брусковий рівень до верхньої частини рамки і вирівняйте її.
{/LikeAndRead}